Mężczyzna opublikował nagranie
YouTube La Ranchera de Cuauhtemoc 89.7 FM
Irmina Jach - 14 Listopada 2020

28-letni pielęgniarz nagrał wstrząsające wideo ze szpitala. Dzień później wydarzył się największy dramat

Mężczyzna, który znalazł się w szpitalu ze względu z ciężkim przebiegiem choroby koronawirusowej, postanowił podzielić się z internautami swoimi przeżyciami. Niestety, szybko okazało się, że powikłania są tak poważne, że było to jego ostatnie nagranie przed śmiercią. Warto zapoznać się z apelem umierającego pielęgniarza. To, co mówi, może uratować życie wielu osobom.

Mężczyzna pochodzący z Meksyku, Sergio Humberto Padilla Hernandez, nagrał przed śmiercią poruszające wideo, które było zarówno formą pożegnania, jak i apelem skierowanym do innych osób. Wideo szybko obiegło internet. Obejrzało go wielu internautów.

Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęMieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęCzytaj dalej

Mężczyzna opublikował wstrząsające nagranie

Pandemia koronawirusa nie zwalnia tempa. Każdego dnia, na całym świecie, odnotowuje się horrendalną ilość nowych i potwierdzonych zakażeń. Wiele osób traci życie na skutek COVID-19 i związanych z nim powikłań. Niestety, grono chorych znajdujących się w grupie najwyższego ryzyka wciąż się powiększa.

Pielęgniarz, który jest autorem nagrania, które podbiło internet, miał zaledwie 28 lat. Ostatnie, niezwykle znamienne słowa wypowiedział w czwartek, 5 listopada, tuż przed podłączeniem do respiratora. Następnego dnia zmarł na skutek poważnych powikłań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Nagranie opublikowane przez Meksykanina wzbudziło ogromne poruszenie wśród internautów. Najbardziej wzruszający jest moment, w którym mężczyzna zwrócił się do swojej ukochanej rodziny. Podkreślał, że to jeszcze nie czas na pożegnanie i że wróci do domu już za kilka dni.

- Chcę, żebyście bez względu na to, co się wydarzy i prognoz, które Bóg dla mnie zarezerwował, zawsze pamiętali, kim byłem i kim jestem. Ponieważ wrócę, to nie jest pożegnanie. Jestem pewien, że wrócę po kilku dniach. Jeszcze was zobaczę, przyjaciele, moja rodzino. Kocham was - mówił 28-latek.

Pielęgniarz był przekonany, że choroba, która go dotknęła, nie jest aż tak poważna, jakby się wydawało i jako młody, zdrowy człowiek szybko powróci dla zdrowia. Nie mógł nawet przypuszczać, że mimo wysiłków podjętych przez personel medyczny, przegra tę trudną walkę.

Sytuacja epidemiologiczna w Meksyku jest niezwykle dramatyczna. 11 listopada odnotowano tam największą liczbę zakażeń od początku sierpnia. Kraj ten błyskawicznie zbliża się do przekroczenia miliona przypadków osób zakażonych koronawirusem od początku pandemii i stu tysięcy zmarłych pacjentów.

To nie pierwsze nagranie tego typu. Jedna z mieszkanek Lubelszczyzny, która trafiła do chełmskiego szpitala z powodu objawów zakażenia koronawirusem, zdecydowała się na podobny krok. Pacjentka opowiedziała o tym, co dzieje się w szpitalu i wystosowała apel do Ministerstwa Zdrowia, w którym poprosiła o wykonywanie większej ilości testów.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Kobieta urodziła trojaczki. Kiedy lekarz zobaczył ich twarze, kolana się pod nim ugięły. Nie mógł wydusić słowa

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

- Jak dużo ludzi musi jeszcze umrzeć? - zapytała retorycznie chora.

W jej nagraniu znalazło się jednak również dużo słów przepełnionych żalem. Jej zdaniem system opieki zdrowotnej w Polsce funkcjonuje źle. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko polski system ochrony zdrowia boryka się z problemami z wydolnością. Niestety, wciąż wiele osób traci życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromna tragedia w Sosnowcu. Nie żyje 13-latka, a jej młodsza koleżanka jest ranna
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Spójrz na swój tłuczek do mięsa. Ujawniamy do czego służy druga strona, niemal nikt nie znał zastosowania
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News