Mężczyzna twierdzi, że jego dom nawiedzają duchy. Wszystko nagrał, a film jest przerażający

Mężczyzna twierdzi, że jego dom nawiedzają duchy. Wszystko nagrał, a film jest przerażający Źródło: YouTube/ MichaelDMagee

Mężczyzna, przeprowadzając się do nowego domu, nie wiedział, na co się pisze. To, co zarejestrowały kamery, które zamontował po pierwszych kilku incydentach, mrozi krew w żyłach. Mimo tego, że cały czas żyje w strachu, nie poddaje się i dzieli się z internautami przerażającą prawdą.

Mężczyzna nie ma łatwego życia. Dom, w którym mieszka od 2009 roku, jest miejscem przerażających, nieomal paranormalnych fenomenów. Michael Magee jest przekonany, że to nie żadne wady konstrukcyjne ani losowe przypadki. Żeby przekonać o tym świat, zaczął uwieczniać zajścia za pomocą systemu monitoringowego. Po obejrzeniu taśm nie sposób mu nie wierzyć. To, z czym musi mierzyć się każdego dnia we własnym domu, przechodzi ludzkie pojęcie.

Mężczyzna twierdzi, że dzieli dom z duchami

Nagrania pochodzą z całego domu, a nie tylko z jednego punktu. Dziwne rzeczy dzieją się zarówno w salonie, w sypialni, jak i w gabinecie. Wskazuje to na to, że nadnaturalne zjawiska nie mają jednego epicentrum, a rozsiane są po całym budynku. To naprawdę przerażająca sytuacja - niezależnie od tego, gdzie się nie znajduje, Michael nie może czuć się do końca bezpieczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedno z nagrań pokazuje typową sytuację w domu - Michael szuka pilota do telewizora i nigdzie nie może go znaleźć, chociaż jest przekonany, że pamięta, gdzie go odłożył. W końcu znajduje go pod szafką do telewizora, ale coś mu nie pasuje. Odkłada pilot na ziemię i w pełnym napięcia milczeniu czeka, co się stanie. Po chwili widać, jak pilot z ogromną siłą przelatuje przez pół pomieszczenia i zostanie wciągnięty pod szafkę od telewizora.

Nieprzerwany strach i dziwne sytuacje 

W kuchni Michaela regularnie spadają rzeczy z półek. Mężczyzna boi się zostawić na blacie chociaż kubka z herbatą, bo - jak widać na nagraniach - wystarczy zostawić go na kilkanaście minut, aby wylądował z hukiem na podłodze.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Chociaż to zachowania, które czasami przywodzą na myśl bardzo wrednego domowego kota, niektóre z nich przyjmują groźniejszy wymiar. Szafki w kuchni momentalnie otwierają się na oścież, a światła zapalają - zupełnie, jakby ktoś wszedł do pokoju, chociaż nikogo tam nie ma. Te nagrania naprawdę warto zobaczyć na własne oczy, chociaż czasami ciężko w nie uwierzyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News