Poszedł na grzyby, znalazł urwaną głowę mężczyzny. Wiadomo już do kogo należała

Poszedł na grzyby, znalazł urwaną głowę mężczyzny. Wiadomo już do kogo należała Źródło: unsplash/ Rosie Fraser/

Mężczyzna poszedł na grzyby i nie spodziewał się, jak potworną rzecz spotka na swojej drodze. Znalazł bowiem urwaną ludzką głowę, a gdy zawiadomił policję, śledczy szybko ustalili do kogo należała.

Mężczyzna nie podejrzewał, że w lesie, nieopodal własnego domu, może zobaczyć coś tak makabrycznego. Urwana ludzka głowa to widok nie do opisania, jednak historia, jaka się z tym wiąże, jeszcze bardziej mrozi krew w żyłach. Śledczy nie mają już żadnych wątpliwości, a wystarczyła chwila, by poznali całą prawdę. 

Mężczyzna poszedł na grzyby i znalazł ludzką głowę 

Jak podaje Fakt, do potwornego odkrycia doszło w lesie na Podkarpaciu, gdy jeden z mieszkańców wybrał się na grzybobranie. Krocząc jedną ze ścieżek natknął się na coś porażającego. Tuż u jego u stóp leżała urwana ludzka głowa, należąca do mężczyzny. 

Przerażony grzybiarz od razu zawiadomił policję, a przybyłe na miejsce służby potwierdziły, że rzeczywiście jest to czaszka człowieka. Wskazali również, że leżała tam znacznie dłużej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, a aby jak najszybciej ustalić, do kogo należała, przeprowadzono badanie. Okazuje się, że już na samym początku śledczy mieli pewną teorię, czyja mogłaby to być głowa, a wyniki badań miały tylko potwierdzić ich przypuszczenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo do kogo należała 

Eksperci szybko ustalili, ze głowa należała do 62-letniego Adama Z., który w maju tego roku wyszedł z domu w miejscowości Pustków Osiedle na Podkarpaciu i już nie wrócił. Zgodnie z informacjami Faktu, gdy wówczas wszczęto śledztwo, w tym samym lesie natrafiono na ludzki korpus, a identyfikacja rodziny potwierdziła, że należał on do 62-latka. 

Długo szukano jego głowy, a w akcję poszukiwawczą zaangażowano nawet psy tropiące, jednak nie przyniosło to żadnych efektów. Dopiero teraz, zupełnym przypadkiem ją odnaleziono, a badania DNA potwierdziły, że jest to głowa Adama Z. Śledczy wykluczają jednak, by w śmierć mężczyzny były zamieszane osoby trzecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Ich zdaniem, 62-latek cierpiał na padaczkę, a gdy w maju udał się do lasu, najprawdopodobniej doznał ataku, którego już nie przeżył. Za rozczłonkowanie zwłok mają być odpowiedzialne dzikie zwierzęta, które rozniosły je po całym lesie. Teraz, gdy sprawa dobiegła końca, rodzina zmarłego będzie mogła go godnie pochować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News