Niepojęte pilne wiadomości z polskiej miejscowości. Policjant zastrzelił młodego mężczyznę

Niepojęte pilne wiadomości z polskiej miejscowości. Policjant zastrzelił młodego mężczyznę Źródło: .

Mężczyzna został zastrzelony przez funkcjonariusza policji. Choć podjęto próbę reanimacji, jego życia nie udało się już uratować. Wszczęto dochodzenie, które ma za zadanie ustalić, co dokładnie wydarzyło się w jednej z polskich miejscowości.

Młody mężczyzna śmiertelnie postrzelony. Chwilę po zdarzeniu na miejscu zjawiły się odpowiednie służby, które potwierdziły zgon, a następnie podjęły właściwe kroki w celu ustalenia okoliczności tragedii. Pojawiły się wstępne teorie na temat tego, dlaczego mundurowy strzelił do ofiary. Wiadomo również, że zabezpieczono pierwsze dowody. 

Pilne informacje z polskiej miejscowości. Młody mężczyzna zastrzelony przez policjanta 

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło dziś około godziny 10:00 w Koninie w województwie wielkopolskim. Jak donosi m.in. portal Interia, funkcjonariusz policji strzelił do młodego mężczyzny po kilku minutach pościgu. Z przekazywanych informacji wynika, że mundurowy miał przyjść chłopakowi z pomocą już kilka sekund po oddaniu strzału, jednak próba reanimacji nie przyniosła efektów. 

Na miejscu zjawiła się karetka pogotowia, która dowiozła ratowników mogących stwierdzić zgon, oraz radiowozy policji. Wszczęto dochodzenie, zaczynając od przesłuchania świadków i przede wszystkim mundurowego, który użył broni. Z wstępnych ustaleń wynika, że stróż prawa ruszył w pościg za mężczyzną po tym, jak próbował wylegitymować większą grupę młodych ludzi. Wówczas mężczyzna z nieznanych jeszcze powodów zaczął uciekać. Policjant ruszył za nim, a uciekinier pozostawał głuchy na słowa "Stój, policja". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dlaczego strzelił?

- Na miejscu obok ciała zabezpieczono duże nożyczki, które traktujemy jako niebezpieczne narzędzie i torebkę z białym proszkiem, prawdopodobnie narkotykami. Miejsce zabezpieczyliśmy i nie wykonujemy tam żadnych czynności, aby mógł je - włącznie z przeszukaniem ciała - wykonać prokurator - mówi rzecznik prasowy KGP, insp. Mariusz Ciarka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny muzyk zapłodnił nieletnią dziewczynę. Potem zmusił ją do aborcji. Po latach prawda wyszła na jaw

2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Wspomniane nożyczki mają być powodem, dla którego funkcjonariusz zdecydował się na strzał. Ponoć po kilku minutach pościgu młody mężczyzna wyjął nożyczki i zaczął nimi wygrażać. W tym czasie policjant, czując wyraźne zagrożenie ze strony zbiega, wyjął broń i oddał jeden strzał, który okazał się śmiertelny. Prowadzone śledztwo ma za zadanie potwierdzić, czy przedstawiana teoria jest prawdziwa oraz czy wobec funkcjonariusza zostaną wyciągnięte konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy TRACĄ 500 plus na każde dziecko. Sytuacja będzie się tylko pogarszać
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News