Ten film będzie dla was wstrząsem. Zrozpaczony mężczyzna błaga, by jego partnerka nie zabijała ich dziecka

Ten film będzie dla was wstrząsem. Zrozpaczony mężczyzna błaga, by jego partnerka nie zabijała ich dziecka Źródło: screen youtube.com/Feminizm w Dużych Dawkach

Zrozpaczony mężczyzna błagał swoją partnerkę na kolanach, aby ta nie zabijała ich dziecka. Nagranie z tego wydarzenia poruszyło miliony internautów.

Mężczyzna wraz ze swoją partnerką podjęli wspólną decyzję, że będą się starać o swoje pierwsze dziecko. Wszystko poszło po ich myśli i już po jakimś czasie zakochani dowiedzieli się, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Teoretycznie ich wspólny plan się powiódł i powinni być z tego powodu zadowoleni. Niestety te wspaniałe chwile przerodziły się w prawdziwy dramat, który zobaczyły miliony osób.

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mężczyzna, klęcząc przed jedną z amerykańskich klinik aborcyjnych, błaga swoją partnerkę o niezabijanie ich dziecka. Ten dramatyczny obraz został dostrzeżony przez przypadkowych przechodniów, którzy postanowili nagłośnić całą sprawę i pocieszyć załamanego mężczyznę.

Mężczyzna błagał na kolanach, kiedy jego partnerka chciała usunąć ciążę

Aborcja to bardzo delikatny temat nie tylko w naszym kraju. Oczywiście są kraje, gdzie kobieta może bez żadnych problemów udać się do odpowiedniej kliniki i po prostu usunąć ciąże - rzecz jasna do pewnego wieku płodu, ale i tak nie sprawia to, że temat aborcji nie wywołuje w nim żadnych kontrowersji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Praktycznie na całym świecie słychać hasła "moje ciało, mój wybór" i oczywiście kobiety powinny móc decydować o tym, co się dzieje z ich ciałami, ale co w wypadku, gdy ciąża była planowana przez obojga partnerów, a przyszła mama nagle zmieniła zdanie. Czy w takiej sytuacji, ojciec nie ma nic do powiedzenia i może jedynie bezsilnie patrzeć na to, co się dzieje?

Bez wątpienia raczej nikt nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji, ale niestety bywa i tak, co doskonale widać na jednym z nagrań, które zostało opublikowane w Internecie. Widzimy na nim, jak mężczyzna błaga partnerkę na kolanach, aby ta nie usuwała ich dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Film został nagrany przez przechodniów, którzy słyszeli przeraźliwe i przepełnione bólem krzyki mężczyzny i postanowili go pocieszyć. Niestety nie wiadomo, jak to wszystko się zakończyło, chociaż patrząc na to, w jakim stanie był bohater nagrania, to raczej wątpliwe jest, aby udało mu się przekonać partnerkę.

 

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  3. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła i ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. Miała wziąć z nim ślub. Gdy przypadkiem zobaczyła, co robi z jej psami, zdruzgotana odwołała wszystko

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu