Motocyklista nie mógł przewidzieć tego, co się stało. Dwie ofiary śmiertelne tragicznego wypadku

Motocyklista nie mógł przewidzieć tego, co się stało. Dwie ofiary śmiertelne tragicznego wypadku Źródło: fot. pixabay.com/arembowski

W okolicy Góry Kalwarii miał miejsce potworny wypadek. Jednym z uczestników był mężczyzna jadący na motocyklu. Wiemy już o dwóch ofiarach śmiertelnych.

Mężczyzna jadący na motocyklu przejeżdżał właśnie przez miejscowość Całowanie, która położona jest około 9 kilometrów od Góry Kalwarii, gdy doszło do wypadku. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować kierowcy, a na drodze zamknięty był jeden pas, przez co ruch prowadzony był wahadłowo. Co więcej, mężczyzna kierujący motocyklem nie miał nawet okazji do tego, aby w porę zareagować.

Na polskich drogach co roku giną tysiące osób, a często powodem tych tragedii jest brawura kierowców oraz ich brak wyobraźni i pomyślunku podczas prowadzenia zarówno samochodów, jak i motocykli. W tym wypadku kierowca znalazł się po prostu w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

Mężczyzna zginął podczas wypadku na motocyklu

Często można usłyszeć od kierowców samochodów dużo mocnych słów skierowanych do motocyklistów. Jest to wywołane tym, że osoby poruszające się jednośladami często znacząco przekraczają dozwalaną prędkość. Nie oznacza to jednak, że kierowcy aut osobowych są bez winy, ponieważ oni również często nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

We wypadku wczorajszej tragedii nie wiadomo jednak nic o tym, aby motocyklista w jakikolwiek sposób nie stosował się do przepisów. Nawet to nie uchroniło go przed zderzeniem z łosiem, który niespodziewanie pojawił się tuż przed kierowcą, nie dając mu żadnej szansy na reakcję.

W wyniku zderzenia śmierć poniósł zarówno mężczyzna, u którego prowadzono resuscytację na miejscu zdarzenia, ale nie udało się przywrócić akcji serca, jak i samo zwierzę. Funkcjonariusze policji, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, długo prowadzili prace, aby dokładnie odtworzyć przebieg całego wypadku, a także umożliwić normalny ruch na tym odcinku drogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Niestety w przypadku wypadków z udziałem motocyklistów, bardzo często dochodzi do tragedii z tego względu, że taki pojazd w przeciwieństwie do samochodu w żaden sposób nie zabezpiecza kierowcy. Dlatego też podróże nocą są tak groźnie, a przecież najważniejsze jest to, aby do trzeć do celu nie najszybciej, a w bezpiecznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Tuż przed weselem chciała pozbyć się wzdęcia. Będzie tego żałować do końca życia, zrujnowała całą uroczystość w obrzydliwy sposób
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News