Mężczyzna zgłosił się z bólem kolana. Lekarze nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli, jego przyrodzenie zmienia się w kość

Mężczyzna zgłosił się z bólem kolana. Lekarze nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli, jego przyrodzenie zmienia się w kość

Mężczyzna zgłosił się do szpitala z niepokojącym bólem kolana. Lekarze zdecydowali się na prześwietleni. Na zdjęciu z RTG zauważyli coś, co wprawiło ich w osłupienie. Pacjentowi penis zamieniał się w kość.

Bezdomny mężczyzna zgłosił się do szpitala po tym, jak uległ drobnemu wypadkowi. Przewrócił się na ulicy i po upadku nieustannie odczuwał ból w jednym z kolan. Dla 63-latka był na tyle dokuczliwy, że ten postanowił zgłosić się z nim do specjalistów. W szpitalu dokonano zaskakującego odkrycia.

Bezdomny 63-latek zgłosił się do szpitala tylko z bólem kolana

Bezdomny zgłosił się do szpitala Lincolna na Bronksie (Nowy Jork). Po zgłoszeniu się mężczyzny, lekarze zdecydowali się na wykonanie prześwietlenia całej miednicy. Gdy zobaczyli wyniki, to kompletnie oniemieli. Nie tego się spodziewali, bo pacjencie, który zgłaszał się z bólem kolana.


Na zdjęciu z RTG lekarze zauważyli, że pacjentowi na wysokości krocza rośnie kość. Co więcej, była ona dokładnie w miejscu jego prącia. Znajdywało się w nim mnóstwo zwapnień - takich, jakie zazwyczaj występują na zębach. Nie mieli jednak wątpliwości, że nie jest to pomyłka, a faktycznie mężczyźnie rosła tam kość.

Mężczyzna choruje na bardzo rzadką przypadłość. Mimo to z własnej woli opuścił szpital

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze nie mieli stuprocentowej pewności, na co choruje pacjent. Podejrzewali jednak, że może być to wynik zachorowania na chorobę Peyroniego, czyli włókniste zapalenie prącia. Objawia się gromadzeniem soli wapnia w tkance miękkiej członka.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Niestety, sam pacjent uniemożliwił postawienie lekarzom dokładnej diagnozy. Dobrowolnie wypisał się ze szpitala, przez co lekarze nie mogli tego zbadać - mimo że sam mężczyzna uskarżał się na ból penisa. Do tej pory naukowcy planują opisać 40 takich przypadków w specjalistycznym piśmie Urology Case Report, którego nowy numer ma się ukazać we wrześniu.

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: RMF24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu