"Proszę nie zabijaj naszego dziecka". Przechodnie usłyszeli tylko krzyk młodego mężczyzny, chwilę później rozegrał się dramat

"Proszę nie zabijaj naszego dziecka". Przechodnie usłyszeli tylko krzyk młodego mężczyzny, chwilę później rozegrał się dramat Źródło: Screen/ YouTube/ Feminizm w Dużych Dawkach

Mężczyzna przeżył niewyobrażalny dramat. Mógł tylko błagać o życie dziecka, a gdy prośby nie dały rezultatu, usiadł i szlochał, świadom, co dzieje się obok. Przechodnie mogli go tylko pocieszać. Zrobił wszystko, co mógł.

Mężczyzna nie mógł zrobić nic więcej. Jego rozpaczliwe prośby o zachowanie dziecka przy życiu nie zostały wysłuchane, argumenty odrzucono. W końcu mógł tylko usiąść i zapłakać. Przechodnie słyszeli płacz i rozpaczliwe okrzyki, ale mogli go tylko pocieszać. Zrobił wszystko, co mógł w tej sytuacji. Zachował się właściwie. Niestety, wszystko na próżno. Spotkał go niewyobrażalny dramat.

Mężczyzna błagał partnerkę o zachowanie życia dziecka

Ta historia wydarzyła się w Stanach Zjednoczonych i jest naprawdę wstrząsająca. Do Internetu trafił film, na którym uwieczniono dramatyczną scenę. W kadrze widzimy budynek, słyszymy zaś rozpaczliwy krzyk mężczyzny. 

- Posłuchaj, błagam, Abby, nie zabijaj naszego dziecka! Proszę!- błaga.

Okazuje się, że widzimy klinikę aborcyjną. Młody ojciec usilnie prosi swoją partnerkę, by nie decydowała się na aborcję ich potomka. Niestety, nie może wiele zrobić. Mimo błagań, kobieta udaje się na zabieg.

- O mój Boże - słychać tylko krzyk. Po chwili widzimy, jak mężczyzna w ciemnej bluzie i czapce z daszkiem siedzi szlochając.

- Nie powinno tak być. Byłbym dobry ojcem. Zaopiekowałbym się nią - mówi załamany człowiek. Trudno nawet wyobrazić sobie, co przeżywa. Przez decyzję partnerki nie zostanie tatą ich wspólnego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto podejmuje decyzję? Zdania podzielone

Film, który teraz obiega sieć, jest nie tylko zapisem dramatu tego konkretnego mężczyzny, lecz otwiera pole do gorącej dyskusji. Prawo do aborcji jest bardzo drażliwym tematem, w Polsce wraca co chwila, gdy politycy starają się naruszyć delikatny, wypracowany lata temu kompromis i zaostrzyć zasady. Doprowadziło to do protestu kobiet na polskich ulicach.

Dzisiaj grzeje 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Jednak jedna kwestia to przepisy prawa umożliwiające samo dokonanie aborcji, a drugie to decyzja rodziców. W tym przypadku widać, że została ona podjęta jednostronnie przez matkę, która najwyraźniej nie liczyła się z opinią ojca. Zdaniem części internautów, kobieta ma prawo do podjęcia decyzji z racji tego, ze to ona będzie rodzić. Inni są oburzeni takim podejściem i współczują załamanemu mężczyźnie.

Film można obejrzeć za pośrednictwem YouTube'a.

Źródło: Screen/ Twitter/ Feminizm w Dużych Dawkach

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Motocyklista nie mógł przewidzieć tego, co się stało. Dwie ofiary śmiertelne tragicznego wypadku
  4. Wiemy ile rządowym samolotem latała Beata Szydło będąc premierem. KPRM ujawnia całą listę
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu