Mężczyzna poddał się depilacji nosa woskiem. Reakcja przechodzi wszelkie pojęcie, wszystko się nagrało

Mężczyzna poddał się depilacji nosa woskiem. Reakcja przechodzi wszelkie pojęcie, wszystko się nagrało Źródło: interia.tv

Mężczyzna postanowił poddać się depilacji nosa woskiem, najwyraźniej zupełnie nie przeczuwając, czego może się spodziewać. Spokojnie ułożył się na łóżku kosmetycznym, czekając na zabieg. Po chwili nie było już odwrotu. Jego reakcja zwala z nóg, wszystko się nagrało.

Mężczyzna nie musi depilować nóg, przechodzić porodu czy zmagać się z miesiączką. Wiele kobiet uważa więc, że faceci wiodą o wiele łatwiejsze życie i w rzeczywistości, nawet nie widzą, czym jest ból. Wśród panów znalazł się jeden, który postanowił zmierzyć się choć z namiastką tego, z czym w codziennym życiu zmagają się panie. Nie zdecydował się jednak na wypróbowanie maszyny imitującej bóle porodowe ani depilację nóg. Zabieg okazał się jednak równie "ekstremalny". 

Mężczyzna poddał się depilacji nosa woskiem. Nagranie z jego reakcją obiega media 

Prezentowany na łamach Interii materiał rozbawi niejednego. Widać na nim leżącego w salonie kosmetycznym mężczyznę, który własnie jest przygotowywany do depilacji włosów w nosie przy pomocy wosku. Choć niektóre panie stwierdziły, że to wciąż niewystarczająco odzwierciedli bóle, z jakimi zmaga się płeć piękna, ale jego zdaniem, nos jest bardzo wrażliwy na ból, dlatego właśnie postanowił wybrać akurat tę część ciała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na samym początku nagrania widać wyraźnie rozbawioną kosmetyczkę, przygotowującą klienta do depilacji. W pierwszej chwili również mężczyźnie dopisuje dobry humor, choć nie potrafi on ukryć, że zaczyna się stresować całą sytuacją. Gdy nadszedł kulminacyjny moment wydawał się jakby niepewny tego, na co się zdecydował. Odwrotu jednak już nie było, dlatego kosmetyczce pozostało już tylko pewnym ruchem wyciągnąć wosk z jego nosa. W tym momencie bohater filmiku nie mógł ukryć już żadnych emocji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niedawno małżeństwo odwiedził prezydent. W końcu nie wytrzymali, zdradzili porażające kulisy

2. Jak zachować się podczas burzy? Garść wskazówek, które mogą ocalić nam życie

Na jego twarzy wyraźnie malował się ból, co kobiecie wydało się dość zabawne. Cała pewność siebie mężczyzny i przekonanie, że żaden ból nie jest mu straszny, momentalnie zniknęły. Internauci pokładają się ze śmiechu widząc, wbrew wszystkiemu panowie potrafią być bardzo "czuli". Materiał opublikowany na łamach Interii okazał się hitem internetu. 

Mężczyzna szykuje się do depilacji nosa. Śmieje się jak szalony! na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słynna siostra Anastazja podała najlepszy przepis na ogórki kiszone. Nie uwierzysz, jaką ma dla wszystkich radę
  2. Milik został ojcem. Wielkie szczęście znanego żużlowca, na świat przyszedł jego synek
  3. Stefano Terazzino nie mógł dłużej milczeć. Nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle, jest w krytycznej sytuacji
  4. Mężczyzna poddał się depilacji nosa woskiem. Reakcja przechodzi wszelkie pojęcie, wszystko się nagrało
  5. Turystki chciały zrobić sobie zwykłe zdjęcie. Przypadkiem uchwyciły szczegół, dzięki któremu schwytano przestępcę
  6. Zapłacił w sklepie stuzłotówką, po czym wyszedł. Kasjerka zaniemówiła, gdy odkryła prawdę o banknocie

Źródło: Interia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News