Mężczyzna zataił, że jest chory na koronawirusa. Otrzymał bardzo dotkliwą karę

Mężczyzna zataił, że jest chory na koronawirusa. Otrzymał bardzo dotkliwą karę Źródło: flickr Alan Wilson

Mężczyzna podszedł do tematu wyjątkowo nieodpowiedzialnie, zatajając przed wszystkimi, że jest chory na koronawirusa. Za swoje zachowanie spotkała go wyjątkowo dotkliwa kara.

Mężczyzna wsiadł do samolotu i odbył podróż, która upłynęła wyjątkowo spokojnie. Dopiero kiedy wysiadał z samolotu, postanowił podzielić się informacją, że jest chory na koronawirusa. Lekceważąc poważną sytuację, naraził pasażerów i obsługę samolotu, już dziś został ukarany. 

Mężczyzna zataił fakt, że jest chory na koronawirusa

Sytuacja na świecie nie pozwala na to, by przejawiać nieodpowiedzialne zachowanie. Zgodnie z oficjalnymi danymi, które nieustannie pojawiają się w mediach, jedyne, co sprawi, że koronawirus nie będzie się rozprzestrzeniał to rozwaga. Dlatego tak ważne jest, by informować o swoim stanie zdrowia. Unikanie sytuacji, w których można się zarazić, jest rozwiązaniem, pozwalającym cieszyć się zdrowiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna postanowił wsiąść do samolotu linii JetBlue z Nowego Jorku na Florydę i nie poinformować nikogo, że przed lotem został poddany testowi na koronawirusa. Kiedy samolot wylądował na Florydzie, pojawiły się jego wyniki potwierdzające, że jest chory. Był to moment, kiedy w końcu wyznał prawdę. 

Mężczyzna otrzymał dotkliwą karę za swoje nieodpowiedzialne zachowanie

- Wczorajsza sytuacja postawiła członków załogi, klientów oraz urzędników federalnych i lokalnych w niepokojącej sytuacji, której można było łatwo uniknąć. W efekcie temu klientowi nie będzie już wolno latać na pokładzie samolotów JetBlue w przyszłości – poinformował przewoźnik w oficjalnym oświadczeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Kara nie mogła być inna. Nieodpowiedzialny mężczyzna otrzymał dożywotni zakaz latania liniami lotniczymi JetBlue. W konsekwencji nieodpowiedzialnego zachowania pasażera całe lotnisko zostało sparaliżowane. Mężczyzna natychmiast został odizolowany, a na lotnisku i w samolocie, którym podróżował, zostały wprowadzone niezbędne procedury. 

Ten przypadek pokazuje, jak ważne jest, by informować o swoim stanie zdrowia. Pasażerowie i inne osoby znajdujące się na lotnisku, nieświadomie mogły mieć kontakt z chorym na koronawirusa

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich klientów. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że tak jest
  4. Porażająca relacja w Włoch. Starsze osoby umierają w przykrych warunkach
  5. Znały się od 17 lat i były najlepszymi przyjaciółkami. Badania genetyczne ujawniły oszałamiającą prawdę, nie do uwierzenia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News