Skandal. Mężczyzna w polskim szpitalu dostał spleśniałe jedzenie, zdjęcie jedynie dla wytrzymałych osób [FOTO]

Skandal. Mężczyzna w polskim szpitalu dostał spleśniałe jedzenie, zdjęcie jedynie dla wytrzymałych osób [FOTO] Źródło: unsplash

Mężczyzna podczas pobytu w polskim szpitalu otrzymał posiłek. Jedzenie, które leżało przed nim na talerzu, było spleśniałe. Skandaliczne doniesienia i fotografia ze szpitala są tylko dla wytrzymałych osób.

Mężczyzna przecierał oczy ze zdumienia, gdy odkrył, co właśnie dostał do zjedzenia w jednym z polskich szpitali. Spleśniałe danie zostało uwiecznione na fotografii, która krąży w sieci i pokazuje, jakie posiłki przeznaczone są dla chorych osób w państwowych placówkach zdrowotnych. 

Mężczyzna otrzymał spleśniałe jedzenie w szpitalu

- Tak wspaniale karmią w szpitalu nr 3 w Tarnowskich Górach, na śniadanie zapleśniały chleb dla chorego z problemami jelit. A może, złodzieje, podnieście jeszcze ZUS, a chorych trujcie w szpitalach. Skandal - podpisał zamieszczoną w sieci fotografię oburzony pacjent. 

Mężczyzna, który leżał w szpitalu w Tarnowie, cierpi na problemy z jelitami. W jego przypadku dieta ma wyjątkowo ważne znaczenie w przypadku leczenia. Niestety, jakiej poprawy może oczekiwać, jeżeli na talerzu przed nim ląduje spleśniałe jedzenie?

Mężczyzna musiał pilnie wrócić do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna po kilku dniach pobytu w szpitalu został z niego wypisany. Niestety nie minął tydzień, kiedy znowu pojawił się na SOR z przeraźliwym bólem brzucha. Podczas badań wyszło na jaw, że zaraził się bakterią Clostridium Difficile, którą najczęściej można się zakazić w szpitalach, a także domach opieki. 

Danie, które otrzymał i uwiecznił na zdjęciu, jest skandaliczne. Na talerzu przygotowano dla chorego dwie kromki spleśniałego chleba tostowego, który nie dość, że jest przeładowany "chemią" to nie zawiera żadnych składników odżywczych, a także kawałki wątpliwego pochodzenia wędliny i masła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Niestety w sieci pełno jest zdjęć pokazujących, jakie posiłki otrzymują chorzy w polskich szpitalach. Jednocześnie jest to najbardziej skandaliczny przykład. Mężczyzna borykający się z problemami z jelitami miał jeść spleśniałe pieczywo. 

fot facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
  4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
  5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News