Kurier rzucił paczkę pod drzwi i gorzko tego pożałował. Nie wiedział co jest w środku, ale najgorsze stało się dopiero potem

Kurier rzucił paczkę pod drzwi i gorzko tego pożałował. Nie wiedział co jest w środku, ale najgorsze stało się dopiero potem Źródło: screen / Air.TV

Mężczyzna miał dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Był jednak na tyle leniwy, że nie chciało mu się nawet podejść do drzwi. Rzucił kartonem, a później gorzko tego pożałował.

Mężczyzna nie miał pojęcia, co znajduje się w paczce. Pracował jako kurier, podjechał pod dom klienta i wyciągnął paczkę. W połowie trawnika stwierdził, że dalej już nie chce mu się iść. Rzucił paczkę pod drzwi, nie zważając na konsekwencje swojego zachowania. Gorzko tego pożałował, jego zachowanie nagrała kamera.

Mężczyzna miał tylko dostarczyć paczkę do klienta

Bycie kurierem to trudna praca, szczególnie w okresie świątecznym, kiedy ilość przesyłek wzrasta. Dostarczyciele musza się wyjątkowo śpieszyć, by wszystkie wysłane rzeczy dotarły do swoich odbiorców. Niestety pośpiech nie usprawiedliwia lenistwa, które prawdopodobnie było przyczyną zachowania jednego z kurierów firmy FeDex.

Właściciel mieszkania czekał na swoją paczkę z niecierpliwością. Mężczyzna jest fotografem i zamówił specjalistyczny obiektyw, który kosztował go 1,500 tysiąca dolarów. Kiedy zobaczył na nagraniu, jak kurier potraktował paczkę z drogim sprzętem, zamarł z przerażenia.

Mężczyzna nie miał pojęcia, że wszystko nagrała kamera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamera zamontowana w drzwiach fotografa zarejestrowała zachowanie leniwego kuriera. Mężczyzna podjechał pod dom klienta i wyciągnął drogocenną paczkę z samochodu. Później niespecjalnie pospiesznie skierował się w stronę drzwi, jednak w połowie drogi zatrzymał się i resztę trasy pakunek pokonał lecąc w powietrzu. Kurier rzucił kartonem pod drzwi nie mając pojęcia jak bardzo wrażliwa i cenna jest jego zawartość. Jego skandaliczne zachowanie zostało zgłoszone do przedstawicieli firmy kurierskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Swoją historię fotograf Greg Riegler opisał na forum portalu Reddit. Okazało się, że felerny kurier prawdopodobnie jest dopiero stażystą. Jego stosunek do wykonywanej pracy przeraził internautów. Na szczęście obiektywowi nic się nie stało.

- To nawet nie jest lenistwo, to złośliwość - napisał jeden z forumowiczów.

- Mam nadzieję, że ten koleś został zwolniony. Ewidentnie nie zależy mu na swojej pracy - dodał kolejny użytkownik internetu.

uploaded

uploaded
screen / Air.TV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. ""Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie


źródło: Bored Panda

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News