Nagłe koszmarne informacje z Warszawy. Służby w akcji, straszna śmierć

Nagłe koszmarne informacje z Warszawy. Służby w akcji, straszna śmierć Źródło: pikio.pl

Mężczyzna nie zdołał ujść z życiem. W mediach pojawia się coraz więcej mrożących krew w żyłach szczegółów w sprawie wydarzeń z Warszawy. Świadkowie zdarzenia zamarli, gdy dowiedzieli się o finalnej akcji ratowniczej.

Martwy mężczyzna znaleziony w jednym z mieszkań w stolicy. Nikt nie podejrzewał, że środowy poranek rozpocznie się tragicznymi wydarzeniami, o których będzie mówić cała Polska. Choć służby szybko zjawiły się na miejscu, a ich prace trwały znacznie krócej, niż zakładano, niewiele byli w stanie zrobić jeśli chodzi o uratowanie życia warszawiaka. 

Nagłe koszmarne informacje z Warszawy. Nie żyje mężczyzna 

Jak donoszą media, w środę około godziny 8:00 na warszawskiej Woli w jednym z mieszkań bloku przy ul. Płockiej wybuchł pożar. Świadkowie zdarzenia od razu zawiadomili straż pożarną, która zjawiła się na miejscu już po kilku minutach. W akcji brało łącznie udział aż 7 wozów i wielu funkcjonariuszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prace służb nie trwały długo, bo już po kilkudziesięciu minutach ogień udało się ugasić. W międzyczasie ewakuowano pozostałych mieszkańców budynku, i jak możemy się dowiedzieć, nikt z nich nie ucierpiał. Nie obyło się jednak bez ofiar śmiertelnych, bowiem gdy tylko strażacy opanowali koszmarny żywioł i weszli do środka, zastali porażający widok. W jednym z pokoi leżały zwęglone zwłoki mężczyzny. 

- W akcji brało udział 7 wozów strażackich. Sytuacja jest już opanowana, chociaż nadal w budynku jest duże zadymienie - powiedział dla Wirtualnej Polski mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej PSP.  

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Ratownicy nie byli w stanie nic zrobić. Na miejscu zjawiła się również policja, która najprawdopodobniej już wszczęła dochodzenie. W chwili obecnej nie jest jeszcze pewne, co doprowadziło do tragedii, jednak niewykluczone, ze w ciągu najbliższych kilku godzin, gdy tylko śledczym uda się coś ustalić, oficjalne informacje pojawią się w mediach. Dramatyczny widok wydobywających się z okna lokalu płomieni zatrzymał na dłuższą chwilę Warszawę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: wawalove

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News