Miesiącami zajadali się sosem. Gdy dotarli do dna słoika, zobaczyli porażający widok, zamarli

Miesiącami zajadali się sosem. Gdy dotarli do dna słoika, zobaczyli porażający widok, zamarli Źródło: Weibo QiluTV

Mężczyzna przez niemal trzy miesiące zajadał się swoim ulubionym sosem. Produkt smakował zupełnie zwyczajnie, nie wykazywał także żadnych objawów związanych z zepsuciem, dlatego rodzina nie podejrzewała, że czeka ich przykra niespodzianka. Gdy dotarli do końca słoika, zamarli. Zobaczyli coś, co ich przeraziło.

Mężczyzna o nazwisku Guo z prowincji Shandong we wschodnich Chinach, będąc w sklepie spożywczym, jak zwykle zaopatrzył się w zapas swojego ulubionego sosu ostrygowego. Rodzina dodawała produkt niemal do każdego dania, dlatego był obowiązkowym punktem wyposażenie spiżarni.

Mężczyzna znalazł w słoiku z sosem niemiłą niespodziankę

Po tym, co odnalazł, mężczyzna już długo nie tknie swojego ulubionego sosu ostrygowego. Wszystko za sprawą obrzydliwego znaleziska, które ujrzał na dnie sześciokilogramowego słoika. Zanim to nastąpiło, rodzina spokojnie korzystała z produktu marki Haitian. Kiedy pani domu chciała użyć reszty produktu do obiadu, miała duże problemy z nabraniem sosu na łyżkę. Wkrótce odnaleziono powód problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Moja mama gotowała i narzekała, że nie może wyjąć końcówki sosu. Zajrzałem do środka i zobaczyłem coś na kształt truchła ptaka leżącego na dnie słoika. Gdy to podniosłem, okazało się, że to martwy nietoperz. Na kilka dni straciłem apetyt - relacjonował mężczyzna w rozmowie z dziennikarzami.

Nabywca produktu, z dużym obrzydzeniem, chwycił za opakowanie i zaniósł je do sklepu, w którym dokonał zakupu. Uważał, że zwierzę znalazło się w słoiku podczas pakowania, dlatego, że zawsze dbał o zakręcanie nakrętki po użyciu. Rzecznik prasowy Haitian Food nie zgadza się z taką wersją zdarzeń. Zapewnił, że wszystkie produkty przechodzą przez kontrolę jakości i bezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

- To niemożliwe, by nietoperz dostał się do sosu w procesie produkcji. Gdyby dostał się tam w procesie fermentacji, ciało uległoby rozkładowi. Chętnie w ramach kompensaty podarujemy panu Guo słoik czy dwa sosu, ale nie odpowiadamy za żadne finansowe zadośćuczynienie, dopóki nie ma dowodu, że nietoperz trafił do sosu podczas procesu produkcji - mówił.

Mężczyzna był zbulwersowany tym oświadczeniem. Zapowiedział, że nie zostawi tej sprawy bez wyjaśnienia. Słoik został przekazany firmie zewnętrznej, która zajmie się przeprowadzeniem stosownych badań, które pozwolą w ustaleniu faktycznego przebiegu zdarzeń. To niejedyne obrzydliwe znalezisko, o jakim pisaliśmy.

Mężczyzna znalazł nietoperza

Źródło: Weibo QiluTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek
  2. Amerykanie testują nową potężną broń. Cały świat drży w posadach
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Niebywałe pochodzenie Urbańskiego, jego mama jest z egzotycznego kraju. W Milionerach często padają pytania o jedzenie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News