Mężczyzna jechał wesoło traktorem. Nagle poczuł swąd palonego ludzkiego mięsa i ujrzał widok rodem z piekła

Mężczyzna jechał wesoło traktorem. Nagle poczuł swąd palonego ludzkiego mięsa i ujrzał widok rodem z piekła Źródło: Unsplash/Randy Fath

Mężczyzna nie spodziewał się, że kolejny, zwyczajny dzień na polu pozostawi go do końca życia z widokiem, który ciężko mu będzie wyrzucić z głowy. Rolnik jadąc traktorem natrafił na ludzkie zwłoki.

Mężczyzna myślał, że to będzie dzień jak co dzień. Jechał traktorem przez polną drogę, niczego się nie spodziewając. Nagle poczuł odrażający swąd i zastał widok, którego długo nie wyrzuci z głowy. Jego oczom ukazały się spalone zwłoki

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia w polu

Ciało zostało znalezione dzisiaj, przez jednego z lokalnych rolników, który około godziny 12:00 zgłosił znalezienie zwęglonych ludzkich szczątków. Przerażające znalezisko zostało odkryte w miejscowości Błotnica Strzelecka, w okolicach ruin starego zakładu Bakutil, który niegdyś produkował mączkę kostną.

Według nieoficjalnych informacji niedaleko ciała znajdowały się resztki śmieci, które miały na sobie ślady podpalenia. Ponadto szczątki były do tego stopnia strawione przez płomienie, że policja miała poważny problem z identyfikacją - podobno trudno było nawet określić płeć ofiary.

Prokuratura nie zamierza puścić pary z ust. Różne teorię na temat śmierci ofiary

Dziennikarze zapytali przedstawicieli prokuratury, na temat szczegółów sprawy. Śledczy jednak nie zamierzają podawać żadnych informacji, a przedstawione wyżej informacje o identyfikacji ciała są nieoficjalne i są wynikiem prywatnych dociekań żurnalistów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 12:00, że w rejonie miejscowości Błotnica Strzelecka, mogą znajdować się zwęglone szczątki ludzkie. Pod kierownictwem prokuratora trwają czynności, z tego też powodu bliższych informacji nie mogę udzielić - mówił podinsp. Arkadiusz Chętnicki, lokalny komendant.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

W komentarzach kilku internautów wyraziło swoje podejrzenia co do przyczyny tajemniczej śmierci człowieka. Jeden z komentujących bardzo dobitnie zasugerował, że za spaleniem ciała mogła stać mafia. Inny ironizował "za chwilę stwierdzą, że to było samobójstwo". Więcej informacji uzyskamy zapewne po zakończeniu czynności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Radio Opole

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News