Zabił 5 osób, ale wyszedł z więzienia. Znowu dokonał najgorszego, a złapano go przez jeden drobny szczegół

Zabił 5 osób, ale wyszedł z więzienia. Znowu dokonał najgorszego, a złapano go przez jeden drobny szczegół Źródło: .

Mężczyzna odsiadywał wyrok za zabicie 5 osób, ale został przedwcześnie wypuszczony z więzienia. Zaraz po wyjściu na wolność dokonał kolejnej zbrodni

Mężczyzna odsiadywał wyrok za zamordowanie 5 osób. Seryjny zabójca został przedwcześnie zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie, po czym znów dokonał makabrycznej zbrodni. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania, za przestępcą rozesłano list gończy. Wpadł przez jeden mały szczegół.

Mężczyzna był skazany za wielokrotne morderstwa kobiet

55-letni Somkid Pumpuang z Tajlandii został warunkowo zwolniony z więzienia w maju, odsiadywał wyrok dożywocia za zabicie 5 osób. Wszystkie jego ofiary były kobietami, które pracowały jako piosenkarki w nocnych klubach i masażystki w hotelach. Niedługo po wyjściu na wolność ponownie trafił na listę przestępców poszukiwanych przez policję. Mężczyzna zamordował 51-letnią kobietę, z którą miał zaprzyjaźnić się przez internet. W rozmowach na Facebooku podawał się za prawnika, a niedługo po wyjściu z więzienia zamieszkał z nową partnerką. Dwa tygodnie później 51-latka została znaleziona martwa.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania Somkida. W mediach opublikowano jego wizerunek i ostrzeżenie przestrzegające przed kontaktem z nim, gdyż był bardzo groźnym przestępcą. Stróżom prawa brakowało jednak jakiegokolwiek tropu, którym mogliby podążyć. 

Mężczyzna został rozpoznany przez przypadkowa parę, która widziała jego wizerunek w rozesłanym przez policję ostrzeżeniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pojmaniu mordercy pomogła przypadkowa para, która podróżowała z mężczyzną tym samym pociągiem. Kobieta rozpoznała tożsamość Somkida po charakterystycznej bliźnie, nad lewą brwią. Gdy tylko zorientowała się, kim jest ich współtowarzysz podróży, natychmiast dyskretnie poprosiła partnera o zmianę przedziału. Po wyjściu od razu podzieliła się z nim podejrzeniami. Mężczyzna wrócił, zrobił przestępcy zdjęcie z ukrycia i wysłał je na policję.

- Jego blizna upewniła mnie, że to Somkid - relacjonował mężczyzna, który pomógł schwytać mordercę.

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Na stacji Pak Chong czekali już uzbrojeni funkcjonariusze. Zatrzymali mężczyznę i potwierdzili jego tożsamość. Został aresztowany i ponownie odpowie za swoje czyny.

https://tvn24.pl/tajlandia-seryjny-morderca-schwytany-zdradzila-go-blizna,994666,s.html (http://www.tvn24.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News