mężczyzna rozkopywał groby szokujący powód
Pixabay vlanka
Joanna Szwalikowska - 12 Października 2020

Mężczyzna rozkopywał groby i niszczył nagrobki. Gdy wyznał powód, policjantom odebrało mowę

Mężczyzna w środku dnia rozkopywał cmentarz oraz niszczył nagrobki. Straty zostały wycenione na ogromną kwotę. Kiedy mężczyzna został zatrzymany i tłumaczył funkcjonariuszom policji, dlaczego to robił, wszyscy oniemieli. Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi.

Mężczyzna niszczył kolejne nagrobki oraz rozkopywał cmentarz w środku dnia. Szybko został zatrzymany, po czym postawione mu zostały zarzuty wandalizmu oraz wtargnięcia. Kiedy usiłował wytłumaczyć policjantom powód swojego zachowania, nie mogli uwierzyć własnym uszom.

Godziny dla seniorów są pretekstem?Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdęCzytaj dalej

Mężczyzna niszczył nagrobki w biały dzień. Jego tłumaczenia zszokowały funkcjonariuszy

Sytuacja miała miejsce w zeszły poniedziałek, służby powiadomiły jednak o zdarzeniu dopiero w weekend. 34-letni mężczyzna z amerykańskiego Knoxville w Tennessee w środku dnia poszedł na cmentarz, po czym zaczął go rozkopywać oraz niszczyć nagrobki. Straty zostały wycenione na 30 tysięcy dolarów, natomiast 34-latkowi postawiono zarzuty wtargnięcia oraz wandalizmu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Kiedy funkcjonariusze policji, wezwani na cmentarz Huckleberry Springs, przyjechali na miejsce zdarzenia, ich oczom ukazał się 34-letni Danny Frazier, który w środku dnia niszczył nagrobki oraz wykopywał doły na cmentarzu. Mężczyzna trafił do aresztu. Po zatrzymaniu miał przedstawić policjantom niewiarygodne tłumaczenie swojego postępowania.

Jak wynika z doniesień mediów, po zatrzymaniu Danny Frazier miał powiedzieć policjantom, że rozkopuje nagrobki, ponieważ usiłuje wskrzesić swoją babcię. 70-latka, Edna Ruth Frazier, zmarła osiem lat temu, w lipcu 2012 roku. Nie udało się ustalić, w jaki dokładnie sposób Frazier miałby ożywić swoją zmarłą babcię po wykopaniu jej ciała.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych

2. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące pogrzebów osób zmarłych na koronawirusa. Procedury porażają

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

Ostatecznie straty zostały wycenione na 30 tysięcy dolarów, a Danny trafił do aresztu w hrabstwie Knox. Wyznaczono kaucję w wysokości 20 tysięcy dolarów. Rozprawa sądowa odbędzie się natomiast 19 października. Zatrzymany to prawdopodobnie osoba bezdomna. Mężczyzna miał zostać wyeksmitowany ze swojego mieszkania w 2015 roku. Nie pojawiła się informacja o tym, czy w przeszłości był on karany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  2. Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny
  3. 23-latka miała objawy typowe dla koronawirusa. Prawda okazała się zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna
  4. Wszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  5. Policjant rozwiewa wątpliwości kierowców. Chodzi o maseczki w samochodzie
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News