Zobaczyli mężczyznę zrzucającego coś z mostu do rzeki. Gdy poznali prawdę, natychmiast wezwali policję

Zobaczyli mężczyznę zrzucającego coś z mostu do rzeki. Gdy poznali prawdę, natychmiast wezwali policję Źródło: unsplash.com/Liane Metzler

Mężczyzna został zauważony, kiedy odważnym krokiem kierował się w stronę mostu. Gdy zatrzymał się u jego szczytu, zaczął przygotowywać pewną rzecz, którą zdecydowanie zrzucił wprost do wody. Dopiero po czasie okazało się, co zrobił.

Mężczyzna nie spodziewał się, że ktokolwiek zwróci uwagę na to, co robi. Wydawało mu się, że późnym popołudniem nikt nie będzie przejmował się jego obecnością na moście. Jednak gdy zrzucił do wody dość duży pakunek, zainteresował tym przechodniów.

Mężczyzna wyrzucił do rzeki swoje dziecko

11 września w okolicy godziny 16:45 na moście w Greater Manchester rozegrał się prawdziwy dramat. Niedługo po tym, gdy nieznany mężczyzna wrzucił coś do rzeki Irwell, zostało tam wezwane pogotowie ratunkowe. Świadkowie na i pod mostem byli w szoku. Dziwnym przedmiotem okazało się być roczne dziecko. Niektórzy myśleli, że to lalka - okropnie się mylili.

Niemowlę mocno uderzyło w taflę wody, ponieważ zostało zrzucone z najwyższego punktu mostu. Mimo, że zostało dość szybko wydobyte z ciemnej wody 100 metrów dalej i natychmiast podjęto próbę reanimacji, zmarło w szpitalu. Okazało się, że sprawcą jest 22-latek, który został aresztowany pod zarzutem zabójstwa. Policja potraktowała to wydarzenie jako "domowy incydent".

Po przyczynieniu się do śmierci dziecka udał się do pubu na drinka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To niezwykle tragiczny incydent, który doprowadził do utraty życia niewinnego chłopca i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć jego rodzinę w tak niewyobrażalnie bolesnym czasie. Wiem, że jego strata będzie odczuwana przez wszystkich, a nasze myśli są dziś z jego bliskimi - powiedział detektyw Jamie Daniels.

Zdradzono także, że mężczyzna został pochwycony w pubie, do którego wybrał się po wyrzuceniu dziecka do rzeki. Właściciele lokalu zapewne również wezwali by policję, ponieważ zamówił drinka, a potem przyznał, że nie ma pieniędzy, by zapłacić.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media
2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Daniels zdradził także, że trwa aktualnie dochodzenie w sprawie tego morderstwa. Policja stara się określić wszystkie okoliczności zbrodni oraz powody, dla których mężczyzna zdecydował się zrobić coś tak strasznego. Zostaną zbadane jego relacje z matką dziecka, a także przesłuchani wszyscy krewni obu osób. Policja również zachęca świadków oraz wszystkich, którzy mogą wypowiedzieć się na temat 22-latka, do zgłoszenia się na komisariat. Każda informacja jest na wagę złota.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się n wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie, jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Metro

Następny artykuł