Mężczyzna myślał, że ugryzł go zwykły owad. Prawie stracił palec, teraz ostrzega innych

Mężczyzna myślał, że ugryzł go zwykły owad. Prawie stracił palec, teraz ostrzega innych Źródło: .

Mężczyzna mylił się w swojej opinii, gdy poczuł ugryzienie w palec. Prawie stracił tę część ciała, ponieważ uważał, że to było zwykłe ugryzienie owada. Zbagatelizował sprawę, a teraz apeluje do innych osób.

Mężczyzna prawie stracił palec krótko po tym, gdy ugryzło go coś, co według niego miało być owadem. Nie może uwierzyć w swoją bezmyślność i przez to wydarzenie postanowił ostrzec innych, nie tylko tych, którzy wybierają się do lasu.

Mężczyzna myślał, że ugryzł go owad. Prawda okazała się zupełnie inna

Austin McGee pochodzi ze stanu Tennessee w USA. Niedaleko jego domu jest spory las, w którym nie tylko się relaksuje korzystając z wolnej chwili, ale też pracuje. Często towarzyszy mu jego dobry kolega i tak też było tym razem. Austin w pewnym momencie sięgnął po metalową część, która leżała na stercie wraz z innymi przedmiotami, które mieli ze sobą i poczuł ugryzienie.

Bolało go to niezmiernie, jednak jego pierwszą myślą było to, że ugryzł go po prostu jakiś duży owad, których w lesie nie brakuje. Tak samo pomyślał jego przyjaciel i w ostateczności zlekceważył sprawę.

- Usłyszałem coś, co brzmiało jak ciche grzechotanie. Pomyślałem, że pewnie jest to jakiś owad, bo dźwięk nie był zbyt głośny - opowiadał potem Noah Hammer, kolega Austina.

Miał szczęście, że wąż był bardzo mały. Straciłby dłoń

Niedługo po tym zdarzeniu jego palec zaczął się zmieniać. Austin zamarł, spanikował i udał się do lekarza. Palec wskazujący jego lewej ręki zaczął czernieć, boleć, pulsować, a co najgorsze wypełniać się dziwnym płynem. Pracujący w lesie mężczyzna bał się, że taki stan przeniesie się na całą jego dłoń!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze po obejrzeniu jego dłoni już wiedzieli - to był żaden owad, tylko grzechotnik z gatunku crotalus horridus. Wąż był bardzo mały, dlatego Austin mógł się pomylić. Gdyby wybrał się od razu do szpitala, miałby na pewno większą szansę uniknąć bolesnych objawów.

- To był po prostu szalony przypadek. Szczerze powiedziawszy nigdy nie przypuszczałem, że ukąszenie grzechotnika może być tak niebezpieczne - mówił potem Austin.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Teraz jego palec nie jest już pełen płynu, lecz nadal go boli. Potrzebuje opatrunków, leków i rehabilitacji, by powrócił do pełnej sprawności. Na tę chwilę może go jedynie lekko zginać, lecz lekarze są dobrej myśli.

- Po prostu uważajcie, zwracajcie uwagę na to, gdzie stawiacie stopy i nie podnoście niczego z ziemi, dopóki nie upewnicie się, że w okolicy tego przedmiotu nie ma niczego niebezpiecznego - ostrzega Austin wszystkich, którzy wybierają się do lasu i w jego okolice.

Fot. facebook.com/austin.mcgee.9828/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News