Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami

Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami Źródło: unsplash.com

Mężczyzna znalazł idealny sposób na życie. Postanowił, że będzie oszukiwał kobiety, które swoją naiwnością zapewnią mu pieniądze na koncie. Każda mu wierzyła i chciała zrobić dla niego wszystko. Intryga się udawała, lecz do czasu.

Mężczyzna bez żadnych skrupułów zajął się oszukiwaniem kobiet na ogromną skalę. Nie było takiej, która by mu się oparła. Na jego konto wciąż wpływały pieniądze, a on był zachwycony. 

Mężczyzna potrzebował pieniędzy na opłaty medyczne związane z przeszczepem nerki

Aplikacja Tinder pozwoliła mu znajdować nowe ofiary. 28-letni Paul Gillett poznał w 2017 roku za jej pośrednictwem Rebeccę Rouse. 35-latka była nim wręcz oczarowana i cieszyła się, że będzie mieć tak przystojnego i opiekuńczego chłopaka.

- Nadal nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo starał się o pieniądze. To naprawdę wstrząsnęło moim zaufaniem do mężczyzn i wciąż jestem przez niego w złym stanie - opowiadała wstrząśnięta Rouse już po wszystkim.

Para poznana na Tinderze spotkała się ze sobą już po tygodniu, a mężczyzna nie wychodził z podziwu nad pracownicą opieki. Ta postanowiła przedstawić go nawet swojej matce. Wybranek był bardzo szarmancki - płacił za posiłki, a Rebecce obiecał nawet zabranie jej na wymarzony koncert Eda Sheerana z okazji jej urodzin. Była wniebowzięta, do czasu gdy dowiedziała się o problemach zdrowotnych Paula.

Podzielił się z nią całą historią choroby. Postanowiła mu pomóc, a on zniknął

Rouse sama cierpi na łagodne nadciśnienie śródczaszkowe, więc zrozumiała sytuację Paula, gdy opowiadał jej o chorych nerkach. Mówił, że przeszedł zabieg jako dziecko, ale znowu zaczęły się problemy. Rebecca nie wiedziała, że to oszustwo. Pewnego dnia Paul musiał udać się do szpitala na kilka dni, a gdy wrócił pokazywał jej nawet opatrunki. Gdy chciała go odwiedzić, udawał, że nie ma zasięgu lub nie może mieć gości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potem opowiadał, że musi mieć zrobiony rezonans i będzie poddany przeszczepowi nerki. Kobieta szczerze się zaniepokoiła i zapłaciła 3182 funty za prywatną opiekę medyczną oraz transport do kliniki w Kornwalii. Podobno czas miał grać decydującą rolę. Krótko po tym przestał odbierać telefony, nie był też dostępny online. Gdy zagroziła zgłoszeniem sprawy na policję, ten obiecał, że odda pieniądze, jednak do tego nie doszło.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza randka w historii. Od dwóch tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja penisa

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

W końcu Rouse dotarła do rodziców Paula i dowiedziała się, że nigdy nie miał problemów z nerkami. W dodatku nie był tym, za kogo się podawał i nie mieli z nim kontaktu już od dobrych 8 miesięcy. Okazało się też, że Paul Gillett zajmował się sprzedażą fałszywych biletów na koncerty, w tym Eda Sheerana. Z oszustw zdrowotnych udało mu się wyłudzić ponad 7500 funtów nie tylko od niej, a od wielu różnych kobiet.

Gillett  został ostatecznie znaleziony i osadzony w więzieniu na trzy lata po tym, jak przyznał się do trzech zarzutów oszustwa i 21 podobnych wykroczeń.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Independent

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu