Mężczyzna wyjechał autem bez opon. Gdy zatrzymała go policja, poznała zatrważający powód jego zachowania

Mężczyzna wyjechał autem bez opon. Gdy zatrzymała go policja, poznała zatrważający powód jego zachowania Źródło: Materiały policyjne

Mężczyzna wyjechał samochodem bez opon. Jak można się domyślić nie była to taka łatwa sztuka. Policja natychmiast zatrzymała kierowcę. Powód tego kuriozalnego zachowania okazał się równie zaskakujący, co sam widok auta jadącego na kołach bez opon.

Mężczyzna zachowywał się bardzo dziwnie na drodze. Wyjechał na ulicę samochodem, który nie miał opon. To dziwne zachowanie natychmiast zwróciło uwagę policji. Gdy zatrzymali kierowcę i zaczęli z nim rozmawiać, od razu wydało się co jest przyczyną tego kuriozalnego wybryku. 

Mężczyzna wyjechał autem bez opon 

Mężczyzna wyjechał na ulicę autem bez opon. Musiał to być osobliwy widok, bo nie często zdarzają się takie kuriozalne sytuacje. Powody, dla których kierowca się na to zdecydował okazały się dość zatrważające. 

Do zdarzenia doszło w województwie wielkopolskim 7 lipca. Mężczyzna jechał na samych felgach, co natychmiast zaniepokoiło policjantów z Okonka. Bardzo szybko okazało się również z czego wynika to dziwaczne zachowanie kierowcy. 

Stan kierowcy

Kierowca jadący volkswagenem nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że coś jest nie tak. Był bowiem kompletnie pijany. Gdy policjanci zbliżyli się do 28-latka błyskawicznie wyczuli silną woń alkoholu. Po zbadaniu go alkomatem, wskaźnik pokazał aż 2 promile. O tym, że mężczyzna był niemal nieprzytomny z powodu upojenia alkoholowego, może też świadczyć fakt, że nie zauważył nawet iskier, które pojawiały się na jezdni w wyniku tarcia felgami o beton. Sytuacja zakończyła się odebraniem 28-latkowi prawa jazdy i odholowaniem jego auta na pobliski parking. O losie nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje teraz sąd. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wsiadając w takim stanie za kierownicę samochodu naraził bowiem nie tylko swoje życie, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna wykazał się skrajnym brakiem wyobraźni i odpowiedzialności. Najprawdopodobniej utraci on prawo jazdy na resztę życia, ale ostatecznie zadecyduje o tym sąd. W Polsce organizowano tyle kampanii dotyczących wsiadania za kierownicę po alkoholu, ale jak widać ten problem nadal istnieje i być może trzeba zastosować wzmożoną profilaktykę. Tym razem całe szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca miał tyle szczęścia, że nie spowodował żadnego wypadku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieli 15 wolnych łóżek, odesłali go do innego szpitala. Wstrząsające doniesienia, nie żyje Marcin
  4. 5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce
  5. Tragiczna śmierć 22-latka. Wszystko przez napój, który codziennie piją miliony
  6. Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli
      

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News