Mężczyzna wrzucił paczkę do kosza na śmieci. Obserwowała go kobieta, wyciągnęła pakunek i zaniemówiła
Monika Majko - 11 Stycznia 2020

Mężczyzna wrzucił paczkę do kosza na śmieci. Obserwowała go kobieta, wyciągnęła pakunek i zaniemówiła

Mężczyzna ze łzami w oczach wrzucił niewielki pakunek do kosza na śmieci. Obserwująca zdarzenie kobieta postanowiła wyciągnąć paczkę. Kiedy ją otworzyła, była w szoku.

Mężczyzna wyrzucił paczkę do kosza ze łzami w oczach. Na staruszka zwróciła uwagę przypadkowa kobieta. Kiedy wyciągnęła niewielki pakunek z kubła i otworzyła go, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Postanowiła, że nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania.

Mężczyzna wyrzucił paczkę na lotnisku

Linda i Bill Modry z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie z nowa wnuczką, która adoptował ich syn. Przygotowali dla dziewczynki wyjątkowy prezent, który miał być dla niej pamiątką na całe życie. Włożyli w to całe swoje serce, więc kiedy ochroniarz na lotnisku nie pozwolił im zabrać daru dla wnuczki na pokład samolotu, bardzo się zdenerwowali. Bill zapytał pracownika lotniska czy może zostawić pakunek w jakiejś przechowalni. Ochroniarz był stanowczy i gestem wskazał mu kosz na śmieci. Staruszek ze łzami w oczach wyrzucił paczkę do kubła.

Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzuIch romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzuCzytaj dalej

Całą sytuację obserwowała Ivelise Hernandez wraz ze swoim chłopakiem. Wyjęli paczkę z kosza i otworzyli. Okazało się, że podarunek dla wnuczki to kula śnieżna z wizerunkami staruszków i dziewczynki.

- Kochamy Cię Katie, Babcia i Dziadek 1-15-2016 - wygrawerowano na pamiątce.

Kobieta postanowiła, że zwróci paczkę mężczyźnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

Kobieta postanowiła, że nie zostawi tej sprawy. Całą sytuację opisała na swoim Facebooku i poprosiła internautów o pomoc w znalezieniu właścicieli kuli. Jej post udostępniono ponad 40 tysięcy razy i udało się odnaleźć osobę, która pomogła Ivelise. Do kobiety odezwał się pracownik firmy "Things Remember", która zrobiła ją na specjalne zamówienie. Pracownik wyszukał dane Lindy, która zleciła wykonanie pamiątki i przekazał je Ivelise, która od razu skontaktowała się z kobietą.

- Ta kobieta jest niezwykła. To niewiarygodne, że zrobiła dla nas tyle dobrego, aby moja wnuczka mogła dostać swój prezent - powiedziała Linda Modry, kiedy Ivelise przekazała jej kulę.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Nagranie ze spotkania kobiet trafiło do sieci. Internauci podziwiają kobietę, za jej upór i zaangażowanie w odnalezienie właścicieli prezentu.

- To mama nauczyła mnie, że powinnam być dobra dla innych, bo to powraca. Chciałabym, żeby ktoś postąpił tak samo w stosunku do mnie - wyznała Ivelise.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. 500 plus większe nawet o 90% i inne dodatkowe świadczenia. W tym roku polskie rodziny się obłowią
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, sposoby na wsparcieNie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚPCzytaj dalej

źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News