Mężczyzna ściął drzewo i pobladł widząc, co w nim było. Ale gdy stwór zaczął się ruszać, był przerażony

Mężczyzna ściął drzewo i pobladł widząc, co w nim było. Ale gdy stwór zaczął się ruszać, był przerażony Źródło: planetapolska

Mężczyzna, który od lat zajmuje się ścinaniem drzew nie mógł wyjść z szoku, co zobaczył pewnego dnia w pracy. Drwal zauważył w drewnie stwora, którego nie powinno tam być.

Mężczyzna z USA myślał, że to będzie kolejny, zwykły dzień w pracy. Drwal zajmuje się od lat ścinaniem drzew i krojeniem go na mniejsze kawałki. Nie spodziewał się, że tego dnia w drzewie zobaczy stwora, którego nigdy wcześniej tam nie widział. 

Dziwne znalezisko w drzewie 

W każdej pracy może się zdarzyć dzień, który zostanie zapamiętany na długo. Amerykanin Ryan Saunders od lat pracuje jako drwal i nic nie dziwiło go w tej pracy. Wszystko zmienił dzień, w którym znalazł w pniu drzewa niezidentyfikowanego stwora. 

Mężczyzna zawsze starał się wykonywać swoje zadania sumiennie i ostrożnie, starał się nie stwarzać niebezpiecznych sytuacji w swojej pracy. Spotkanie ze zwierzęciem schowanym w drewnie było szokujące dla Amerykanina. Dotąd nie znajdował w drzewie żadnych większych stworzeni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna był zszokowany 

Po wycięciu drzewa mężczyzna początkowo nie mógł zidentyfikować, co za stworzenie tam się znajduje. Po chwili konsternacji spostrzegł, że w drewnie czai się żywy wąż. Gad wyswobodził się z drzewa i oddalił się w nieznane. Ryan nie miał pojęcia jak wąż mógł się dostać do środka drzewa. Zachowanie zwierzęcia pozostaje niewyjaśnione. Mężczyzna teraz zapewnia, że będzie jeszcze bardziej uważny przy wykonywaniu swojej ciężkiej pracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Węże to mięsożerne zwierzęta. Połykają ofiary w całości, mimo że często są one większe od samego węża. Dla człowieka szczególnie są groźne gatunki jadowite, takie jak żmija, kobra czy tajpan. Istnieją również odmiany, które potrafią dusić swoje ofiary, przedstawicielami są boa dusiciel czy anakonda. Mężczyźnie nie udało się ustalić z jakim gatunkiem gada miał do czynienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: planeta polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News