Zaczął krzyczeć, chwilę później osunął się na podłogę. Nagle przestał oddychać, patolog ujawnił niespotykaną przyczynę śmierci

Zaczął krzyczeć, chwilę później osunął się na podłogę. Nagle przestał oddychać, patolog ujawnił niespotykaną przyczynę śmierci Źródło: facebook.com

Mężczyzna zginął w dość dziwnych okolicznościach. Zmarł po 12 godzinach od skosztowania swojego ulubionego smakołyku. Okazało się, że w organizmie 51-latka zaczęły postępować niepokojące zmiany. Ta śmierć to prawdziwy ewenement.

Mężczyzna uczestniczył w balu, w trakcie którego jako przystawka serwowane było ciastko rybne. Brytyjczyk, który był wielkim miłośnikiem przysmaku, skusił się na ciepłe i świeżo wypieczone smakołyki nie wiedząc, że będą to ostatnie rzeczy, jakie zje w swoim życiu. Ledwie 12 godzin później Darren Hickey nie żył, a lekarze nie wierzyli, że mogło dojść do tak dużych obrażeń.

Mężczyzna zmarł przez ciastko

Hickey, który pracował jako organizator ślubów, zawsze sugerował, aby w karcie na wesela znajdowały się ciastka rybne. Sam był wielkim miłośnikiem przysmaku i chętnie się nim częstował. W trakcie jednego z przyjęć Brytyjczyk poczęstował się przysmakiem i poczuł palący ból w gardle. Na samym początku go zlekceważył, ale kilka godzin później było już za późno. Jak mówi partner Hickeya, Neil Parkinson, mężczyzna krztusił się od chwili powrotu do domu. W pewnym momencie stracił przytomność i potrzebna była interwencja lekarska.

- Krzyczał, więc pobiegłem na górę. Wstał, dusząc się i kaszląc, więc uderzyłem go w plecy, ale potem ześlizgnął się na podłogę - mówi chłopak zmarłego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie miał szans na przeżycie

Gdy lekarze zaczęli badać Darrena Hickeya okazało się, że jego przełyk został poparzony w tak dużym stopniu, że zaczął tworzyć się potężny obrzęk, przez który Brytyjczyk zaczął się dusić. Mężczyzna był w tak ciężkim stanie, że podłączenie do aparatury podtrzymującej oddech nie pomogło i zmarł na szpitalnym łóżku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Było to spowodowane jedzeniem ciasta rybnego, bardzo małego i bardzo gorącego, ale z katastrofalnymi konsekwencjami. Uważam to za ogromną tragedię - powiedział lekarz opiekujący się zmarłym przed jego śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Metro

Następny artykuł