Niestety poszukiwany mężczyzna nie żyje
David Monje Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 11 Września 2020

Media potwierdziły najgorszą wiadomość. Niestety, nie żyje

Niestety mężczyzna poszukiwany przez służby został znaleziony martwy. Wszyscy liczyli, że finał będzie inny, lecz niestety śledczy pracujący nad sprawą nie mieli do przekazania dobrych wiadomości. Media obiegły naprawdę przygnębiają ustalenia do jakich doszła policja. Sprawa nie jest jeszcze do końca wyjaśniona i konieczne są dalsze czynności.

Mężczyzna był poszukiwany przez służby po tym jak nie wrócił do domu. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tak ogromnej tragedii i wciąż liczono, że pracujący nad tą sprawą policjanci będą mogli pochwalić się sukcesem. Niestety wiadomości nie okazały się pozytywne. Znaleziono ciało 28-latka.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Niestety 28-letni mężczyzna został znaleziony martwy

Mężczyzna znalazł się na celowniku służb w momencie, gdy nie wrócił do domu. Jego wizerunek rozpowszechniany był zarówno przez organy ścigania, jak i przez osoby prywatne czy organizacje zajmujące się poszukiwaniem zaginionych. Młody mężczyzna udał się na ryby po czym rozpłynął się w powietrzu. Poszukiwania trwały od poniedziałku i po 5 dniach potwierdzono, że mężczyzna nie żyje. Wszyscy liczyli na inny finał, jednak los chciał inaczej. Okoliczności całego zdarzenia nadal pozostają niejasne i konieczne jest jeszcze dalsze śledztwo.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Szczecinianin zaginął w poniedziałek

Początek tygodnia mężczyzna postanowił spędzić na uwielbianych przez siebie rybach. Zdecydował się na sprawdzenie swoich rybackich umiejętności nad jeziorem Miedwie. W pewnym momencie zauważono, iż mężczyzna zniknął, a na brzegu zostały jego rzeczy osobiste. Daniel zapadł się pod ziemię, jednak nad wodą pozostał zarówno jego samochód, jak i odzież czy towarzyszący mu pies. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję, że sytuacja rozwiąże się w zupełnie inny sposób, niestety prowadzone działania zostały zakończone w najgorszy z możliwych scenariuszy.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

W jeziorze znaleziono ciało rybaka

Specjaliści pracujący nad odnalezieniem 28-latka znaleźli jego ciało w zbiorniku wodnym, nad którym łowił ryby. Nie poinformowano jaka była oficjalna przyczyna zgonu mężczyzny. Zapewne śledczy teraz będą sprawdzać czy był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Rodzina zdecydowała się na podziękowanie w kierunku wszystkich zaangażowanych w poszukiwanie ich ukochanego Daniela.

- Dziękujemy każdemu za zaangażowanie, Wam czytelnicy Stargard Nasze Miasto, GS24.pl policji, straży i innym, którzy włożyli masę energii w poszukiwania - powiedziała siostra mężczyzny. Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Stargard Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News