Michał zaczął namiętnie całować nową koleżankę z pracy. Nie zorientował się, kto nagle stanął w drzwiach

Michał zaczął namiętnie całować nową koleżankę z pracy. Nie zorientował się, kto nagle stanął w drzwiach Źródło: unsplash/Ashley_Schulze/

Mężczyzna już od dłuższego czasu zachowywał się dość podejrzanie. Jego ukochana nabrała podejrzeń, jednak postanowiła nie postępować pochopnie. Nagle wszystko przybrało niespodziewany obrót.

Mężczyzna, który zaczął całować swoją koleżankę z pracy, nie podejrzewał, że po chwili w drzwiach stanie osoba, której zupełnie się nie spodziewał. W ułamku sekundy wszystkie jego kłamstwa wyszły na jaw, jednak cała historia jest znacznie dłuższa i bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Zraniona kobieta opowiedziała wszystko ze szczegółami. 

Zakochała się do szaleństwa. Z czasem zaczęła coś podejrzewać 

Do redakcji Popularne swój list wysłała Patrycja, która opowiedziała swoją historię miłosną, która kończy się potwornie. Czytelniczka portalu zdradziła, że Michała poznała na imprezie sylwestrowej, a między nimi od razu zaiskrzyło. Wspomina, że znajomi odradzali jej związek z nim tłumacząc, że niegdyś zostawił swoją partnerkę dla innej. Patrycja była jednak na tyle zaślepiona uczuciem, że nie zamierzała nikogo słuchać. 

Zdradza, ze początkowo wszystko było jak w bajce - ciągłe randki, wspólne zamieszkanie i zaręczyny. Dopiero po pewnym czasie Michał zaczął się od niej stopniowo odsuwać, więcej czasu spędzał w pracy i nie miał ochoty na wspólne chwile w sypialni. Dla Patrycji wydało się to bardzo podejrzane, jednak - jak tłumaczy - nie chciała działać pochodnie. Już wtedy w jej głowie pojawiły się myśli, że ukochany może ją zdradzać, ale nim podjęła z nim rozmowę, postanowiła to sprawdzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Namiętnie całował koleżankę z pracy. Nagle wszystko stało się jasne

Patrycja opowiada, że idealną okazją do weryfikacji rzekomej niewierności był nagły wyjazd Michała. 

- W piątek godzina 16:00, a Michał zadzwonił do mnie, że musi szybko jechać do innego miasta po dokumenty i nikt nie może tego zrobić tylko on. (...) Zadzwoniłam do jego kolegi z biura i zapytałam, czy nie mógłby on zamiast mojego chłopaka pojechać do Torunia, ponieważ mieliśmy umówioną kolację z moimi rodzicami (...) Robert zamilkł na chwilę po czym powiedział, że nikt dzisiaj po żadne dokumenty nie musi jechać do Torunia - opowiada. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

Kobieta od razu podjęła rozmowę z ukochanym, jednak on znalazł wygodne wytłumaczenie, zaprzeczając zdradzie. Nazajutrz Patrycja pojawiła się w jego firmie i tam przyłapała go na gorącym uczynku. Całował kochankę, gdy jego kobieta stanęła w drzwiach. Wyznaje, że Michał próbował wszystko wyjaśnić, a nawet obarczyć winą ją samą, jednak ona podjęła już decyzję. Od razu rozstała się z ukochanym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: popularne

Następny artykuł