Pojechał na polowanie, ale sam stał się ofiarą. Kilka minut po zaparkowaniu w lesie doszło do tragedii, śmierć na miejscu

Pojechał na polowanie, ale sam stał się ofiarą. Kilka minut po zaparkowaniu w lesie doszło do tragedii, śmierć na miejscu Źródło: pixabay/mtorben/

Mężczyzna i jego kolega wybrali się na polowania do pobliskiego lasu. Słoneczny dzień nie zwiastował tragedii, jaka miała wydarzyć się już za chwilę. Po śmierci jednego z nich sprawą musiała zająć się policja.

Mężczyzna niejednokrotnie uczestniczył w polowaniach, co było jego wielką pasją, a kolejna wyprawa miała być chwilowym oderwaniem się od rzeczywistości. Tym razem wybrał się z kolegą, który miał takie same zainteresowania. Żaden nie był w stanie przewidzieć, że zaledwie chwilę po dotarciu na miejsce, jeden z nich zginie. 

Mężczyzna pojechał na polowania i sam stał się ofiarą 

Do potwornego zdarzenia doszło w Wólce Jagielczyńskiej w województwie łódzkim. 52-latek wybrał się w towarzystwie swojego kolegi na polowanie. Pogoda była iść sprzyjająca wyprawie do lasu, dlatego obaj panowie byli tego dnia w świetnych nastrojach. Gdy tylko dotarli na miejsce, swoje przygotowania zaczęli od wyjęcia sprzętu z samochodu.

Jeden z nich wyciągał z tylnego siedzenia sztucer, czyli broń myśliwską i w jednej chwili zamarł. Strzelba niekontrolowanie wystrzeliła, a kula, przemierzając kilka metrów, trafiła prosto w głowę 52-latka. Jego przyjaciel był wstrząśnięty, widząc, jak mężczyzna zalewa się krwią i bezwładnie upada na ziemię. W kilka sekund doskoczył do niego, by udzielić mu niezbędnej pomocy.

Zginął na miejscu. Policja wszczęła śledztwo 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie, gdy myśliwy próbował ratować swojego kolegę, zawiadomił pogotowie, które na miejscu tragedii zjawiło się już po kilku minutach. Funkcjonariusze przejęli 52-latka, jednak niemalże od razu stwierdzili zgon. Zdecydowano o zawiadomieniu policji, która stawiła się w obecności prokuratora. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci

Z przekazywanych do mediów informacji wynika, że od razu wszczęto śledztwo, które ma pomóc ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. Mężczyzna, który doprowadził do śmierci towarzysza, był w złym stanie psychicznym, jednak mundurowi wiedzą, że jego zeznania będą w tym przypadku najistotniejsze. Nie jest pewne, czy poniesie on jakiekolwiek konsekwencje, bo cała sprawa może zostać uznana za nieszczęśliwy wypadek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Źródło: super express

Następny artykuł