Wypił 20 piw i 15 kieliszków wódki. Pokłócił się z dziewczyną, a chwilę potem już nie żył

Wypił 20 piw i 15 kieliszków wódki. Pokłócił się z dziewczyną, a chwilę potem już nie żył Źródło: .

Mężczyzna podczas swojego urlopu ostro przesadził z alkoholem. Jego dziewczyna nie mogła znieść zachowania chłopaka i pokłóciła się z nim. Chwilę później wydarzyła się tragedia.

Mężczyzna udał się na Majorkę, by spędzić wakacje ze swoją dziewczyną. Ten kierunek jest często obierany przez turystów z Wielkiej Brytanii. Tym razem beztroska, wakacyjna sielanka zamieniła się w prawdziwy koszmar. O tragedii poinformowały brytyjskie media. 

Mężczyzna przesadzał z alkoholem

Richard Pike z Devon postanowił pojechać na Majorkę wraz ze swoją dziewczyną, Abigail Russel. Para chciała się zrelaksować i odpocząć, gdyż mężczyzna często bywał zestresowany, był niestabilny emocjonalnie i nieraz podejmował decyzje pod wpływem impulsu. W dniu tragedii  wypił ogromne ilości alkoholu, co bardzo zdenerwowało jego dziewczynę. 

Mężczyzna w dniu, w którym rozegrały się dramatyczne chwile, spożywał alkohol przez 18 godzin bez przerwy. Zdążył w tym czasie wypić 20 piw i 15 kieliszków wódki. Taka dawka procentowych substancji nie mogła dobrze wpłynąć na organizm Richarda. Abigail bardzo zdenerwował stan jej chłopaka i postanowiła z nim o tym porozmawiać, jednak rozmowa szybko przerodziła się w kłótnię. Po sprzeczce Richard opuścił hotel i udał się w nieznanym kierunku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Richard wrócił w okolice hotelu około północy. Napisał do swojej dziewczyny, że jeżeli nie przebywa obecnie w pokoju, to on wejdzie tam przez balkon. Kobieta wpuściła swojego chłopaka do środka i tam kłótnia rozgorzała na nowo. W pewnej chwili mężczyzna wziął rozbieg, wybiegł na balkon i wyskoczył z siódmego piętra hotelu, wprost na zaparkowany na dole samochód. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe zabrały mężczyznę do szpitala. Przyjaciele pary zorganizowali zbiórkę pieniędzy, dzięki której przetransportowano Richarda do brytyjskiego Plymouth. Lekarze określili stan chłopaka jako beznadziejny, dlatego zgodzili się na przeniesienie mężczyzny do jego rodzinnego domu, w którym wkrótce zmarł na skutek odniesionych obrażeń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: wprost

Następny artykuł