Najgorsza randka w historii. Od dwóch tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja penisa

Najgorsza randka w historii. Od dwóch tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja penisa Źródło: unsplash.com/Tom Pumford

Mężczyzna nie spodziewał się, ze randka może się dla niego zakończyć w tak okropny sposób. Od momentu spotkania cierpi z powodu ciągłego wzwodu, a lekarze są bezradni. Jeśli dalsze leczenie nie przyniesie skutku, grozi mu nawet utrata genitaliów.

Mężczyzna zaprosił na randkę uroczą pielęgniarkę. Wszystko układało się doskonale aż do momentu, w którym okazało się, że uciążliwa erekcja nie chcę minąć. Po kilku dniach męczarni zgłosił się do szpitala, gdzie przebywa już od 10 dni. Przez ten cały czas ma nieustający, bolesny wzwód. Jeśli ta sytuacja wkrótce się nie zmieni, może stracić członek. Dramatyczna historia jest relacjonowana na Instagramie pacjenta.

Mężczyzna chciał zaskoczyć swoją partnerkę. Teraz cierpi

Danny Polaris uznał, że namiętny wieczór będzie doskonałym zwieńczeniem randki. Gdy zabrał kobietę do domu zażył viagrę, a ona dodatkowo wstrzyknęła mu środek wzmacniający erekcję. Para zdecydowanie była gotowa na intensywne przeżycia. Nie wiedzieli, że dla mężczyzny to będzie najgorsza randka w życiu, okazało się bowiem, że zażyte medykamenty działają o wiele za długo.

Erekcja, która powinna się skończyć maksymalnie po kilku godzinach, utrzymywała się przez kilka dni. Danny odczuwał ogromny dyskomfort i ból, którego nie mógł wytrzymać. Zgłosił się do szpitala, gdzie został przyjęty na oddział ze zdiagnozowanym priapizmem czyli uciążliwym, bolesnym wzwodem, który nie jest związany z podnieceniem seksualnym. Mężczyzna już 10 dni spędził na oddziale, jednak nic nie przyniosło mu ulgi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Erekcja może go doprowadzić do utraty członka

Lekarze próbowali uwolnić Polarisa od wzwodu na różne sposoby, między innymi nakłuciem podstawy cewki moczowej w celu upuszczenia krwi zgromadzonej w ciałach jamistych, ale jak na razie żadna metoda nie okazała się skuteczna. Mężczyzna jest obolały i przerażony, a o swoich przeżyciach na bieżąco informuje w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Sytuacja Danny'ego jest fatalna: jeśli wkrótce doktorzy nie wymyślą sposobu na pozbycie się erekcji, mężczyzna może nawet stracić penisa. Amputacja będzie jedynym wyjściem z tej niecodziennej sytuacji. Pacjent jednak nie traci nadziei i wierzy, że w końcu uda się jakoś naprawić jego błąd. Jak sam mówi, zażycie specyfików wywołujących wzwód w tak dużej ilości było jego najgłupszą decyzją, której nigdy w życiu nie powtórzy. 

(Fot. Instagram/dannypolaris)

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu