Jak zwykle przeglądał internet. Mężczyzna znalazł swoje zdjęcie w takim miejscu, że aż zamarł

Jak zwykle przeglądał internet. Mężczyzna znalazł swoje zdjęcie w takim miejscu, że aż zamarł Źródło: unsplash/parker_bryd/

Mężczyzna od zawsze miał wrażenie, że nie pasuje do miejsca, w którym się znajduje. Czuł, że czegoś brakuje mu w życiu, jednak zupełnie nie widział, co by to mogło być. W myślach ciągle starał się znaleźć odpowiedź, która przyszła zupełnie niespodziewanie. Był szoku, gdy zobaczył swoje zdjęcia w sieci.

35-letni mężczyzna przeglądał Internet, chcąc znaleźć nieco informacji na swój temat. Był pewny, że nic spektakularnego nie uda mu się odkryć, jednak szybko zmienił zdanie. Jego oczom ukazał się wstrząsający widok, zdradzający całą prawdę, której od tak dawna dociekał. Nagle wszystko stało się jasne. 

Czuł, że czegoś mu brakuje. Mężczyzna znalazł swoje zdjęcie w takim miejscu, że aż zamarł  

Steve Carter ma obecnie 35 lat. Całe swoje dzieciństwo spędził z mamą i tatą na wschodnim wybrzeżu USA w New Jersey. Choć był szczęśliwy, od zawsze towarzyszyło mu dziwne uczucie, jakby czegoś mu brakowało. Czuł, że nie jest tu, gdzie powinien. Starał się to tłumaczyć faktem, że w wieku 4 lat został adoptowany, czego nie ukrywali przed nim rodzice. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy był nastolatkiem, postanowił dowiedzieć się o swojej przeszłości jak najwięcej. Okazało się, że jego akt urodzenia w ogóle nie istnieje, co dało mu do myślenia. Będąc dorosłym mężczyzną usłyszał o przypadku kobiety, która została nielegalnie adoptowana. Po takich informacjach postanowił dokładnie sprawdzić stronę, na której były publikowane wizerunki zaginionych. Nagle zamarł. 

Przed oczami ukazało mu się jego zdjęcie z dzieciństwa i informacja o zaginięciu. Steve nie był w stanie uwierzyć w to, co zobaczył i szybko zaczął szukać dokładnych informacji o tym, co zaszło 30 lat temu. Wreszcie odkrył prawdę, na którą tak długo czekał. 

Nikt nie tracił nadziei 

35-latkowi szybko udało się ustalić, że gdy miał mniej niż 4 lata, został porwany. Jego wizerunek pojawił się we wszystkich mediach, jednak nie przyniosło to rezultatów. Biologiczny tata i siostra Steva nigdy nie tracili nadziei, że kiedyś wreszcie wróci do domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

 2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

O historii Cartera zaczęto mówić we wszystkich mediach, a on sam rozpoczął poszukiwania prawdziwej rodziny. Nikt nie spodziewał się, że po tylu latach nadejdzie rozwiązanie sprawy i to tak szczęśliwe. 35-latek wyzbył się dziwnego uczucia, które od zawsze mu towarzyszyło.  

  1. Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" miała poważny wypadek drogowy! Trafiła do szpitala
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z rakiem: "Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało". Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez
  4. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  5. Syn Joanny przyszedł na ślub matki. Przez pewien szczegół weselnicy zmieszali go z błotem  

Źródło: newsner 
 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu