Mężczyzna pedofil dzieci
ARCHIE BHADRIKA/AFP/East News
Klaudia Bochenek - 11 Lipca 2020

Skandal, wydało się, co robił ponad 300 nieletnim. Szczegóły wyciskają łzy z oczu

Mężczyzna został natychmiast zatrzymany przez służby - szybko nie wyjdzie z więzienia, grozi mu też okrutna kara. Przypadkiem wyszło na jaw, co robił z małymi dziećmi. Gdyby nie podejrzliwość kilku osób, pedofil mógłby skrzywdzić kolejne setki nieletnich.

Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do winy, jednak materiały znalezione na jego komputerze wskazywały jednoznacznie na obrzydliwe wykroczenie. Chociaż starał się być ostrożny i tak wpadł w ręce policji. Już nie będzie krzywdzić kolejnych dzieci.

Jeśli śledztwo dowiedzie jego winy, może zostać rozstrzelany

Jak donosi portal "Gazeta", powołując się na amerykańską agencję prasową Associated Press, na terenie Indonezji zatrzymano obywatela Francji, Francois Camille'a Abella. Rzecznik policji w Dżakarcie, Yusri Yunus, potwierdził informację o zatrzymaniu. Francuz został schwytany na gorącym uczynku pod koniec czerwca w jednym z pokojów hotelowych obcował z dwiema małymi dziewczynkami.

Ślub, zdjęciaOglądali zdjęcia z własnego ślubu. Nagle zamarli, na jednym zauważyli wstrząsający widokCzytaj dalej

Policja otrzymała zgłoszenie od lokalnych mieszkańców, którzy podejrzewali Abella o niemoralne czyny. Niejednokrotnie widywali go z dziećmi, nie zachowywał się też jak typowy turysta. Yusri Yunus w rozmowie z mediami zaznaczył, że jeśli śledztwo wykaże, że 65-latek wykorzystywał nieletnich, może zostać nawet rozstrzelany. Prawo w tej kwestii jest nieubłagane.

Mężczyzna kusił dzieci karierą w modelingu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lara Gessler pochwaliła się ciążową sesjąCiężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia w sieci, widok odbiera mowęCzytaj dalej

9 lipca Francois Camille Abello wraz z policjantami uczestniczył w konferencji prasowej. Nana Sudjana, szefowa policji w Dżakarcie, poinformowała, że na zarekwirowanym laptopie 65-latka znaleziono filmy z udziałem dzieci w wieku 10-17 lat. Oskarżony bronił się, jak mógł, aby policjanci nie dostali się do zawartości komputera. Okazało się, że Abello mógł wykorzystać nawet 305 nieletnich. Większość z tych dzieci pochodzi z ubogich rodzin, parają się żebractwem, dlatego okazja do zarobku była nie do odrzucenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna wpadka w alercie RCB. W wiadomości do Polaków zapomniano o ważnej rzeczy
2. Rozjaśnia przebarwienia i niweluje zmarszczki. Można ją kupić w każdej aptece za kilka złotych

Jak się okazało, 65-latek płacił dzieciom od 250 tys. do 1 miliona rupii (w przeliczeniu na złotówki to od 68 do 273 złotych). Podczas "sesji zdjęciowych" zmuszał nieletnich do uprawiania seksu, a jeśli się sprzeciwiali, byli dotkliwie bici.

- Nadal badamy, czy wykorzystywał swoje ofiary również w celach ekonomicznych za pośrednictwem mediów społecznościowych lub innych platform internetowych - powiedziała Nana Sudjana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  3. Magda Narożna pokazała zdjęcie bez makijażu i ułożonych włosów. Fanom odebrało mowę
  4. Janusz Dzięcioł z "Big Brothera" zginął w tragicznych okolicznościach. Prokuratura zakończyła śledztwo
  5. Uciekł z piwnicy i zaatakował maleństwo. Niestety, dziecka nie dało się uratować
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

kierowca karygodny błąd3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd. Lepiej wiedzieć, zanim policja wlepi mandatCzytaj dalej

Źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News