Policja udostępnia dane podejrzanego o zabicie dwóch osób. Trwają pilne poszukiwania, potrzebna jest pomoc

Policja udostępnia dane podejrzanego o zabicie dwóch osób. Trwają pilne poszukiwania, potrzebna jest pomoc Źródło: KPP Ostrowia Mazowiecka

Mężczyzna jest podejrzany o zabicie dwóch osób, kolejne przebywają w szpitalu. Policja ustaliła tożsamość kierowcy, który w niedzielę rano spowodował tragiczny wypadek w Ostrowi Mazowieckiej, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Mężczyzna prawdopodobnie odpowiada za śmierć dwóch osób, kolejne trzy, w tym dwoje dzieci, przebywają w szpitalu. Policja zdołała ustalić tożsamość kierowcy, który w niedzielę rano spowodował tragiczny wypadek drogowy w Ostrowi Mazowieckiej. 37-latek zbiegł z miejsca zdarzenia, funkcjonariusze rozpoczęli intensywne poszukiwania sprawcy.

Mężczyzna spowodował tragiczny wypadek samochodowy w Ostrowi Mazowieckiej

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 10 maja około godziny 9:30 przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca Volkswagena Golfa na belgijskich tablicach rejestracyjnych najpierw śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 71-letnią kobietę, a następnie uderzył w dwa samochody, powodując śmierć kolejnego mężczyzny oraz obrażenia u reszty osób znajdujących się w pojazdach, w tym dwójki dzieci. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym.

- Volkswagen uderzył w hondę, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca tego pojazdu, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego auta: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 8 i 13 lat trafiły do szpitala - poinformowała Katarzyna Kucharska, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie śmierci dwóch osób, 71-letniej pieszej i 73-letniego kierowcy

Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy z pomocą psa tropiącego, niestety zwierzę zgubiło ślad. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie znajduje kobieta oraz dwójka dzieci, którzy znajdowali się w staranowanym aucie marki Citroen. Szpital, do którego trafiły ofiary wypadku odmówił udzielenia informacji o stanie zdrowia poszkodowanych.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka. Ciężko powstrzymać łzy

2. Nowe fakty na temat Iwony Wieczorek. Krzysztof Rutkowski ma informacje o miejscu ukrycia zwłok

Funkcjonariuszom udało się jednak ustalić tożsamość kierowcy. To 37-letni Łukasz Brzózka, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna ma około 166-170 cm wzrostu oraz wiele tatuaży na całym ciele. Policjanci proszą o kontakt z dyżurnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 7469200 lub 506891104 każdego, kto posiada informacje o miejscu pobytu podejrzanego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piłkarz cudem uniknął śmierci. Jego karierę przekreślił wypadek
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Przed pogrzebem męża zajrzała do gazety. Natychmiast pobladła, teraz prawdę poznało całe miasto
  4. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  5. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii
  6. Niestety, domownicy mogą nie wytrzymać. Wielka pomyłka podczas gotowania ogórkowej czy rosołu może skończyć się posępnie

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News