Mężczyzna przypadkiem odkrył w ogrodzie metalową pokrywę. W końcu udało mu się ją podnieść, zobaczył wnętrze i ścięło go z nóg

Mężczyzna przypadkiem odkrył w ogrodzie metalową pokrywę. W końcu udało mu się ją podnieść, zobaczył wnętrze i ścięło go z nóg Źródło: dailymail

Mężczyzna zdecydował się na przekopanie swojego ogródka. W trakcie prac natknął się na coś dziwnie twardego, co uniemożliwiało mu kopanie dalej. Okazało się, że był to duży, metalowy właz.

Mężczyzna w trakcie prac na swojej działce znalazł coś, czego kompletnie nie mógł się spodziewać. Po odkopaniu kawałka terenu, jego oczom ukazał się duży, metalowy właz. Był zdecydowanie zbyt wielki na pokrywę kanalizacji. Zapadła więc decyzja o zbadaniu znaleziska.

Mężczyzna znalazł coś dziwnego w swoim ogródku

Właściciel działki Johny Sims kupił kilka lat temu dom na rynku wtórnym, wraz z kawałkiem terenu. Nie interesował się historią swojego zakupu, ani też nie sprawdził go bardzo dokładnie. Dlatego prawda wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy zaczął przekopywać ogródek. Gdy spróbował podważyć właz, zastał widok jak z horroru.

Pod włazem znajdował się silos, ze zdewastowanymi schodami prowadzącymi w dół. Na samym dnie było wąskie przejście, prowadzące do nieznanego pomieszczenia. Nie zważając na ryzyko zawalenia, czy znalezienia czegoś niebezpiecznego, Johny wziął latarkę i poszedł sprawdzić swoje odkrycie.

Okazało się, że tunel został zbudowany jeszcze w latach 60'

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na dnie znalazł dokument, który wszystko wyjaśniał. Okazało się, że pod jego działką znajdował się bunkier, służący jako schron nuklearny. W środku nie było nic poza mapą schronu i gruzowiskiem. Ze znalezionego dokumentu wynikało, że pomieszczenia zostały zbudowane w 1961 roku, a więc w czasie trwania zimnej wojny. Wtedy sporo amerykanów żyjących w strachu przed nuklearnym konfliktem z ZSRR decydowało się na budowę schronów.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Johny stwierdził, że nie zamierza zostawić bunkra w dziewiczym stanie. Stwierdził, że nigdy nic nie wiadomo i dobrze będzie odnowić to miejsce i przywrócić jego użyteczność. Wtedy w razie wojny lub innej sytuacji kryzysowej, będzie miał odpowiednie schronienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News