Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris Źródło: unsplash/ CHIRAG K/

Mężczyzna, który regularnie pojawiał się na billboardach i w różnego rodzaju spotach reklamowych, nie żyje. Nikt nie podejrzewał, że Robert Norris odejdzie tak nagle, że bliscy nie będą mieli szansy się z nim pożegnać.

Mężczyzna, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, odszedł. Jego wizerunek widniał w telewizji, gazetach czy na plakatach. Niemal z dnia na dzień został wielką gwiazdą, choć wcale tego nie planował, ale los zadecydował za niego. Miał na swoim koncie liczne współprace, jednak tylko jedna z nich w głównej mierze przyczyniła się do rozwoju kariery. 

Straszne wiadomości obiegają media. Nie żyje legendarny aktor

Robert Norris, znany jako pierwszy "Malboro Man", zmarł w swoim domu w Colorado Springs w wieku 90 lat. Ostatnie lata jego życia nie były dla niego łatwe, bowiem jak podają zagraniczne media, cierpiał na demencję i był pod opieką hospicjum. Jego bliscy oraz najwięksi fani wciąż nie potrafią uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. Coraz więcej osób wspomina lata jego świetności, a także początek wielkiej kariery. 

Sława z przypadku 

Być może niewielu o tym wiedziało, ale Norris nigdy nie planował medialnej kariery. Wszystko zaczęło się zupełnym przypadkiem, wiele lat wcześniej, gdy wiódł sobie spokoje życie farmera, a z jego rancza korzystała akurat agencja reklamowa, realizująca kampanię dla popularnej firmy papierosów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że dostrzegli w nim idealnego modela dla swojego projektu i bez wahania zaproponowali mu współpracę. Robert był w wielkim szoku, jednak ostatecznie zdecydował się podjąć wyzwanie i z pewnością nie podejrzewał, że przyniesie mu to tak wielką sławę. Przez lata był twarzą reklamową znanej marki papierosów. Nie była to jego jedyna współpraca, bowiem nie musiał długo czekać, by zaczęły pojawiać się kolejne oferty. 

Co więcej, Norris podtrzymywał, że nigdy nie palił papierosów i starał się zawsze tłumaczyć swoim dzieciom, by również tego nie robiły. To właśnie za sprawą syna, aktor zakończył swoją współpracę z marką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia! Nie żyje 13-letnia dziecięca gwiazda filmowa. Odeszła w okrutny sposób

2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

- Zawsze mówił nam, dzieciom: „Nigdy nie chcę, żebyście palili”, więc jeden z nas w końcu zapytał: „Jeśli nie chcesz, żebyśmy palili, dlaczego sam występujesz w reklamach papierosów?”. Zadzwonił do Phillip Morris i odszedł tego samego dnia - wspomina jego syn. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Zobaczyli swój wymarzony tort weselny i wpadli w rozpacz. Na jego widok pod parą młodą ugięły się nogi, nigdy nie widzieli czegoś tak złego

Źródło: radio zet 

Następny artykuł