Wyłowili z wody tonącego 63-letniego mężczyzny. Kiedy zajrzeli do jego plecaka, zamarli

Wyłowili z wody tonącego 63-letniego mężczyzny. Kiedy zajrzeli do jego plecaka, zamarli Źródło: pixabay.com/StockSnap

Mężczyzna przez nieuwagę poślizgnął się na brzegu rzeki i wpadł do lodowatej wody. Nie mógł sobie poradzić, zaczął krzyczeć i niedługo otrzymał pomoc. Miał przy sobie plecak, który bardzo zainteresował policję i śledczych.

Mężczyzna miał przy sobie plecak. Policjanci postanowili sprawdzić zawartość, chociażby w celu znalezienia dokumentów. Kiedy otworzyli zamek, nie wierzyli własnym oczom. Od razu zorientowali się, że sprawa jest poważna.

Mężczyzna topił się w lodowatej wodzie. Znaleziono przy nim wypchany plecak

9 listopada policjanci z Petersburga otrzymali wiadomość, że w rzece znajduje się mężczyzna, który tonie. Był to 63-letni profesor Oleg Sokołow - jeden ze znanych rosyjskich specjalistów do spraw wojen napoleońskich. Udało się go wyciągnąć i przewieźć do szpitala. Znalazł się w stanie hipotermii. Podczas akcji ratunkowej przechwycono plecak profesora, w którym znajdowały się potworne rzeczy.

W plecaku znajdowały się odcięte ramiona kobiety oraz pistolet. Policjanci zamarli i zaczęli próbować ułożyć wszystko w całość. 63-letni mężczyzna najpewniej poślizgnął się i wpadł do rzeki niedaleko swojego miejsca zamieszkania, kiedy chciał pozbyć się szczątków. W takim wypadku policja musiała przeszukać jego mieszkanie. To, co tam znaleźli, zmroziło ich jeszcze bardziej.

Kiedy weszli do mieszkania, aż ich zemdliło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja po wejściu do mieszkania wiedziała już, że rozpoczęło się dochodzenie w sprawie zabójstwa. W środku znajdowały się pozostałe części ciała - jak się okazało - kobiety oraz piła, którą mężczyzna poćwiartował zwłoki. Ofiarą okazała się być 24-letnia studentka Anastazja Jeszczenko. Kobieta miała pomagać profesorowi w pracy naukowej, a po pewnym czasie narodził się między nimi romans. Planowali wspólne życie, lecz Anastazja zaczęła mieć obiekcje co do córek starszego mężczyzny - bardzo ją denerwowały i była o nie chorobliwie zazdrosna.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

Córki profesora stały się przedmiotem wielu kłótni. Prawdopodobnie podczas jednej z nich mężczyzna nie wytrzymał i zabił studentkę. Ciało poćwiartował i chciał pozbyć się go wrzucając do rzeki. Nogi wrzucił do rzeki Mojki, a potem wrócił po ramiona. Wtedy się poślizgnął i zaczął się topić. Mężczyzna już wcześniej był oskarżany o agresywne zachowania. W 2008 roku miał pobić swoją ówczesną studentkę i byłą partnerkę oraz grozić, że ją zabije. Groził też innym swoim studentom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

Źródło: Fakt

Następny artykuł