Mężczyzna zignorował znaki z nieba. Chwilę później gorzko tego pożałował

Mężczyzna zignorował znaki z nieba. Chwilę później gorzko tego pożałował Źródło: youtube/ABC13 Houston

27-letni mężczyzna mimo znaków prosto z nieba, żeby lepiej nie ruszać się z domu, zdecydował się wyjść razem ze swoimi psami. Szybko pożałował swojej decyzji, mógł zginąć. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Mężczyzna wiedział, że w obecnej sytuacji nie jest zbyt bezpiecznie ruszać się z domu. Na dworze padał ulewny deszcz i grzmiało, ale mimo wszystko zdecydował się wyjść na spacer ze swoimi psami. Chwilę później był o krok od śmierci.

Mężczyzna zignorował znaki z nieba

Alex Coreas prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego co grozi podczas burzy, kiedy przebywamy na otwartej przestrzeni. Piorun z reguły uderza w najwyższy punkt w okolicy, a w tym momencie był to spacerujący z psami 27-latek. W pewnym momencie pioruny zaczęły uderzać w jego bliskim sąsiedztwie, ale on jedynie przyśpieszył kroku.

Limit szczęścia szybko się wyczerpał i mężczyzna został bezpośrednio uderzony piorunem. Padł jak długi. Ratować musieli go przypadkowi przechodnie, którzy udzielili mu pierwszej pomocy. Udało mu się przeżyć, ale nie można powiedzieć, że wyszedł z tej zatrważającej sytuacji bez szwanku.

Pechowy mężczyzna zapamięta te historię do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie pamiętam momentu, gdy trafił mnie piorun. Odzyskałem przytomność dopiero na pokładzie helikoptera. W pierwszej chwili zapytałem o psy, czy nic im się nie stało. Cieszę się, że chociaż uciekły przestraszone, w niedzielę do mnie wróciły. Przyznaję, że widziałem już nagranie, które trafiło do sieci. Gdy na nie patrzyłem, dziwnie się czułem - przyznał mężczyzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

To traumatyczne wydarzenie będzie dla niego nauczką na przyszłość, a piętno będzie nosił do końca życia. Po tym wydarzeniu 27-latek ma ogromną bliznę na swoim ciele, która pozostanie z nim do końca życia. Na pewno następnym razem przemyśli swoją decyzję, kiedy na dworze będzie panowała niesprzyjająca aura.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: Fakt

Następny artykuł