W biały dzień mężczyzna bił kobietę. Nagle nieznajomy wkroczył do akcji

W biały dzień mężczyzna bił kobietę. Nagle nieznajomy wkroczył do akcji Źródło: screen youtube.com

Mężczyzna po wyjściu z budynku sądu zaczął bić swoją byłą żonę na ulicy, w biały dzień. Niespodziewanie zjawił się nieznajomy, który to szybko zakończył. Gdyby nie jego reakcja, mogłoby dojść do tragedii.

Mężczyzna nigdy nie powinien podnosić ręki na kobietę, by zrobić jej krzywdę. Niestety bardzo często można usłyszeć historie żon, które latami są katowane i poniewierane przez swoich partnerów. Tego typu sytuacje najczęściej dzieją się za zamkniętymi drzwiami mieszkania i rzadko zdarza się, aby ktokolwiek reagował na krzyki o pomoc.

W tym wypadku mężczyzna w biały dzień zaczął bić swoją byłą żonę na ulicy. Do zdarzenia doszło tuż po tym, jak opuścili razem salę sądową, gdzie odbywała się jedna z rozpraw związanych z ich rozwodem. Na szczęście zainterweniował nieznajomy, który bardzo szybko zakończył to wszystko.

Mężczyzna powalił damskiego boksera jednym ciosem

Zachowanie bez wątpienia godne pochwały, chociaż same metody mogą wzbudzać wśród niektórych kontrowersje. Mimo to większość internautów zgodnie stwierdziła, że w tym wypadku damski bokser otrzymał w zupełności to, na co zasłużył.

W Internecie pojawiło się nagranie pochodzące z Turcji, na którym widzimy byłych już małżonków, pomiędzy którymi wywiązuje się kłótnia niedługo po tym, jak razem wychodzą z budynku sądu. Cała sytuacja została uwieczniona przez kamery monitoringu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo pomiędzy byłymi już małżonkami doszło jedynie do kłótni, ale niestety przerodziły się one w końcu w bezpośrednią przemoc fizyczną. Mężczyzna w pewnym momencie nie wytrzymał i zaczął okładać kobietę czymś, co wygląda na zwinięte w rulon kartki papieru.

W końcu była małżonka upada na ziemię, ale mężczyzna nie przestaje jej atakować. Na szczęście świadkowie tego zdarzenia wykazali się naprawdę wzorowym zachowaniem, a jeden z nich obezwładnił napastnika dosłownie jednym ciosem. Nieznajomy podbiegł do mężczyzny, który bił swoją byłą żonę, a następnie uderzył go z główki z wyskoku.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Napastnik momentalnie znalazł się na ziemi, a następnie został obezwładniony przez innych świadków zdarzenia. Niedługo po tym na miejscu zjawiła się policja, która oczywiście zajęła się agresorem, który został aresztowany i zabrany przez funkcjonariuszy. Miejmy nadzieje, że raz na zawsze zrozumie, aby nigdy więcej nie zachowywać się w ten sposób.

  1. Ile zarabia Anna Komorowska? Była Pierwsza Dama wyjawiła prawdę o Pałacu Prezydenckim. Andrzej Duda zabrał głos
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

 

źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu