Mężczyzna - najgorsza wiadomość
pixabay arembowski
Aneta Wasilewska - 10 Maja 2020

Szukano go od wczoraj, bez rezultatu. Niestety, właśnie potwierdzono najgorszą wiadomość

Mężczyzna wypłynął wczoraj kajakiem na jezioro Kosewskie w Wielkopolsce. Po jego zaginięciu, rozpoczęły się poszukiwania. Niestety, policja właśnie potwierdziła najgorszą wiadomość.

Mężczyzna poszukiwany był od soboty. W kajaku, który wypłynął na jezioro Kosewskie Wielkopolsce, znajdowały się trzy osoby, jedna kobieta i dwóch mężczyzn. Po tym, jak kajak się wywrócił, kobieta i mężczyzna zdołali się uratować, nieznany natomiast był los drugiego mężczyzny.

Prognoza pogody na najbliższe dniZacznie się już dzisiaj. Zagrożenie zdrowia i życia w dwóch województwachCzytaj dalej

Mężczyzna poszukiwany był od wczoraj

Służby ratunkowe po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu mężczyzny, natychmiast rozpoczęły poszukiwania. Jak przekazał oficer prasowy komendy powiatowej PSP w Słupcy mł. ogn. Marcin Nachowiak, poszukiwano mężczyzny już od sobotniego wieczora.

- Kajakiem płynęły trzy osoby; dwóch mężczyzn i kobieta. Kiedy kajak się przewrócił, kobiecie i mężczyźnie udało się o własnych siłach dopłynąć do brzegu, natomiast trzecia osoba - jeden z mężczyzn – był poszukiwany - przekazał oficer prasowy komendy powiatowej PSP w Słupcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

W akcji na jeziorze Kosewskim brali udział strażacy ze Słupcy i okolicznych jednostek. Do poszukiwań już wczoraj włączyły się także specjalistyczne grupy wodno-nurkowe z Konina i Poznania. Niestety poszukiwania nie zakończyły się sukcesem. Policja przekazała dziś najgorszą informację.

Mężczyzna utopił się w jeziorze. Policja przekazała najgorsze informacje

Niestety, policja przekazała, że w niedzielę po południu udało się odnaleźć ciało mężczyzny, który wypadł z kajaka. Młody mężczyzna utopił się w jeziorze Kosewskim.

Dzisiaj grzeje:

1. Łukasz Szumowski przekazał dramatyczne wieści. Gdyby nie jeden szczegół, Polska miałaby już tendencję spadkową

2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Wraz z pojawieniem się informacji o odnalezieniu ciała mężczyzny, policja przekazała także, że okoliczności zdarzenia i śmierci mężczyzny nadal nie są wyjaśnione, a w sprawie wszczęte zostanie dochodzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Od wczoraj wielu Polaków otrzymuje SMS-y od MZ. Gdy go dostaniesz, natychmiast musisz zrobić ważną rzecz
  4. Media obiegły niebywałe informacje o byłym Alicji Bachledy-Curuś. Poderwał największą gwiazdę Hollywood
  5. Dramatyczne poszukiwania polskiego studenta. Świadkowie wyjawili porażające fakty
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

źródło: RadioZet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News