Mężczyzna kopał w ogródku
Pixabay.com Goumbik
Monika Majko - 10 Maja 2020

Przekopując swój ogródek mężczyzna nagle w coś uderzył. Gdy zrozumiał prawdę, zaniemówił, ogromne niebezpieczeństwo

Mężczyzna z okazji wiosny zabrał się za prace porządkowe w ogrodzie, w czasie kopania nagle natrafił łopatą na coś twardego. Kiedy przyjrzał się temu, co odnalazł w ziemi, zamarł z przerażenia. Natychmiast powiadomił odpowiednie służby, mogło się skończyć ogromną tragedią.

Mężczyzna jest mieszkańcem jednej ze wsi po Lublinem. W czasie prac porządkowych w ogrodzie dokonał niezwykłego znaleziska. Przekopując ogródek natrafił łopatą na coś twardego w ziemi. Kiedy zrozumiał, w co uderzyło narzędzie, zamarł z przerażenia. Natychmiast wezwał służby.

Mężczyzna kopał w ogródku, nagle dokonał przerażającego odkrycia

Mieszkaniec jednej ze wsi w gminie Głusk pod Lublinem przekopywał swój przydomowy ogródek w ramach wiosennych porządków. Nie spodziewał się tego, co ukrywa ziemia wokół jego domu. W pewnym momencie łopata natrafiła na coś twardego. Kiedy mężczyzna przyjrzał się bliżej znalezisku, nie mógł uwierzyć w to, na co patrzy. Przerażony właściciel ogródka od razu powiadomił służby.

Ewa Sałacka -córkaMiała 12 lat, gdy jej mama nagle zmarła. Wyrosła na prawdziwą piękność, trudno oderwać wzrokCzytaj dalej

Okazało się, że mężczyzna odkrył w ziemi koło swojego domu mały składzik amunicji pochodzącej prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Wezwani na miejsce policjanci dokonali dokładnych oględzin wskazanego przez mieszkańca terenu, gdzie znaleziono 250 starych naboi karabinowych.

- Przekopując ogródek odnalazł w ziemi duże ilości skorodowanej amunicji. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z komisariatu w Bychawie, którzy zabezpieczyli wskazane miejsce. Po dokładnych oględzinach okazało się, że znajdowało się tam prawie 250 naboi karabinowych prawdopodobnie z czasów II wojny światowej - przekazał kom. Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej w Lublinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Mężczyzna znalazł w ziemi 250 naboi karabinowych prawdopodobnie z czasów II wojny światowej

Niedawno podobne znalezisko sparaliżowało pracę remontowe warszawskiego lotniska Chopina. Robotnicy wykopali niewybuch z II wojny światowej. Odkrycie mężczyzny zostało zabezpieczone, a policjanci przypominają, by w takich przypadkach od razu zgłaszać się do odpowiednich służb. Niewybuchy, niewypały oraz stara amunicja mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo, ponieważ uszkodzone korozją w każdej chwili są zdolne eksplodować.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły

2. Szczere wyznania ginekologów. Zdradzili rzeczy, których nigdy nie powiedzą ci w twarz

W przypadku odkrycia pocisków należy zachować szczególną ostrożność, oddalić się na bezpieczną odległość i powiadomić policję. Nie należy uderzać, na własną rękę wykopywać czy przenosić niewybuchów w inne miejsce. Takie zachowanie może skończyć się ogromną tragedią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  3. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor poszedł na modlitwę. Został zabity na oczach wiernych
  4. Przyniosła do domu maleńkiego kociaka. Bała się co zrobi pies, reakcja pupila przeszła jej najśmielsze oczekiwania
  5. Nikt o niej nie mówi. Młodsza siostra Lewandowskiego zachwyca z wielu powodów
  6. Spektakularne efekty leczenia koronawirusa w Polsce. Chorych odłączono od respiratorów po kilku dniach
  7. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News