Ogromna, niespodziewana tragedia. Zmarł nagle, rodzina błaga o pomoc

Ogromna, niespodziewana tragedia. Zmarł nagle, rodzina błaga o pomoc Źródło: Wikimedia Commons

Mężczyzna zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 31 lat. Sierżant Paweł Wyszczelski był policjantem, ale także zapalonym sportowcem. Jego rodzina oraz przyjaciele proszą o pomoc. Są w szoku.

Mężczyzna wrócił ze standardowego treningu i niespodziewanie zasłabł. Początkowo wydawało się, że nie stało mu się nic poważnego. Jak przekazano jednak w komunikacie koszalińskiej policji, 31-latek już nigdy się nie obudził. Niestety lekarzom nie udało się skutecznie mu pomóc.

Mężczyzna zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 31 lat

Sierżant Paweł Wyszczelski pracował na co dzień jako policjant w Komendzie Miejskiej w Olsztynie. Swoją służbę rozpoczął przed pięcioma laty. W tym czasie udało mu się odnieść wiele zawodowych sukcesów. Już jako funkcjonariusz Wydziału Zabezpieczenia wygrał wojewódzkie eliminacje turnieju "Patrol Roku" wraz ze swym kolegą ze służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyszczelski był także sportowcem. Biegał, grał w piłkę nożną. Poza tym hobbystycznie sędziował mecze. Prowadził bardzo aktywny i zdrowy tryb życia.

Policjant zmarł niespodziewanie po nagłym omdleniu. Osierocił dwoje dzieci. Jego córka ma dziś dwa lata, a syn - dziesięć. Rodzina jest zdruzgotana tragiczną stratą.

Bliskim zmarłego można pomóc finansowo

Dzisiaj grzeje: 1. Brutalne morderstwo Polaka za granicą. Służby odnalazły tragiczny dowód, nie miał żadnych szans
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Do sprawy postanowili więc włączyć się policyjni związkowcy. Chcą pomóc bliskim Wyszczelskiego poradzić sobie finansowo po jego odejściu. Oficjalnie uruchomiono konto, na które można wpłacać datki dowolnej wysokości z dopiskiem "Wsparcie dla rodziny śp. Pawła". Numer rachunku to: 63 1600 1462 1019 2614 3000 0002.

Każdy, kto chce pomóc rodzinie 31-latka, może zaangażować się w zbiórkę. Środki bez wątpienia pomogą bliskim Wyszczelskiego nie stracić finansowego gruntu pod nogami po jego nagłej, tragicznej, zdecydowanie przedwczesnej śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News