Był przekonany, że to zwyczajny ból zęba. Osierocił żonę i dwie małe córeczki

Był przekonany, że to zwyczajny ból zęba. Osierocił żonę i dwie małe córeczki Źródło: Gofundme / support-vadim-kondratyuks-family

Mężczyzna był w pracy, kiedy nagle rozbolał go ząb, wybrał się więc do dentysty. Nagle jego stan zdrowia zaczął się gwałtownie pogarszać, trafił do szpitala i niedługo po tym zmarł.

Mężczyzna był kierowcą ciężarówki. W trakcie jednego z kursów rozbolał go ząb, więc natychmiast wybrał się do dentysty. Myślał, że to tylko zwykły ból, ale jego stan zdrowia zaczął się gwałtownie pogarszać. Lekarze w szpitalu nie potrafili mu pomóc, osierocił dwie córki.

Mężczyzna poszedł do dentysty z bólem zęba

Historia śmierci 26-letniego kierowcy z Kalifornii jest szokująca. Vadim Anatolijew Kondratyuk pracował jako kierowca ciężarówki. W czasie kursu do Nowego Yorku bardzo rozbolał go ząb. Młody mężczyzna zatrzymał się w Oklahomie i poszedł do dentysty. Lekarz oczyścił ząb i podał kierowcy antybiotyki na infekcję - wszystko wyglądało jak rutynowa wizyta.

Ból zęba wrócił jednak, nim mężczyzna zdążył dojechać do Nowego Yorku. Połowa jego twarzy spuchła, a stan zdrowia gwałtownie się pogarszał. Zdenerwowany kierowca zadzwonił po swojego brata, który zawiózł go do szpitala. Lekarze poinformowali go, że infekcja zęba rozprzestrzeniła się po całym organizmie. Dotarła nawet do płuc, utrudniając Vadimowi samodzielne oddychanie.

- Dali mu leki, próbowali wszystkiego, co mogli. Modliliśmy się za niego tego dnia, tej nocy, mając nadzieję, że przeżyje. Ale Bóg miał własny plan. Stan Vadima się pogarszał - powiedziała żona Vadima, Nataliya.

Medycy byli bezsilni wobec szalejącej w ciele 26-latka infekcji. Próbowali wszystkiego, by uratować mu życie, niestety mężczyzna zmarł w skutek zatrzymania akcji serca.

- Lekarz powiedział, że umrze, ponieważ zrobili wszystko, co mogli i nic nie działa – powiedziała Nataliya, w rozmowie z FOX 40.

Mężczyzna zmarł w szpitalu, lekarze nie byli w stanie mu pomóc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Młody mężczyzna chorował na cukrzycę, ale poza tym był zupełnie zdrowy. Jego nagła śmierć wstrząsnęła rodziną: zostawił żonę z dwoma córkami. Bliscy 26-latka założyli internetową zbiórkę pieniędzy, by zdobyć środki na pogrzeb i utrzymanie osieroconych dzieci. Do tej pory uzbierano prawie 280 tysięcy dolarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsze operacje plastyczne gwiazd w historii, które zniszczyły im twarze. Numer 6 jest wstrząsający
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

American Dental Association apeluje do wszystkich osób, by regularnie kontrolowały stan swojego uzębienia, bo zaniedbania mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Częstotliwość wizyt w gabinecie dentystycznym powinna być dostosowana do obecnego stanu zdrowia pacjenta i jego historii chorób.


Gofundme / support-vadim-kondratyuks-family

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News