mężczyzna wypadek nie żyje
Pixabay Engin_Akyurt
Joanna Szwalikowska - 9 Listopada 2020

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Był jeszcze tak młody

Młody mężczyzna zginął wskutek tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w jednej z polskich miejscowości. Dramatyczne doniesienia obiegły Polskę.

Młody mężczyzna nie żyje. W jednej z polskich miejscowości doszło do tragicznego wypadku. Niestety ofiary nie udało się już uratować. Dramatyczne doniesienia z kraju.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Młody mężczyzna zginął w wypadku. Dramatyczne doniesienia

W niedzielę wieczorem w miejscowości Netta Druga doszło do tragicznego wypadku. Zdarzenie miało miejsce przy trasie KD 61. Ciężarówka miała potrącić pierwszego, przechodzącego przez jezdnię. Niestety, jak donoszą media, mężczyzna zmarł.

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 17.30. Jak donosi Wirtualna Polska, kierowca ciężarowego volvo miał potrącić młodego mężczyznę. Tragiczne zdazrenia miało miejsce na drodze krajowej nr 61. Był to odcinek drogi, na którym brakuje oświetlenia, podobnie jak w wielu innych miejscach na tej trasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jak wynika z zebranych do tej pory informacji, kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policja była zmuszona zablokować drogę w celu przeprowadzenia w=czynności służbowych. Wyznaczono objazd - samochody jadące do Augustowa kierowano na Ełk.

Policja podkreśliła również, że obecna pora roku jest zazwyczaj dość obfita w tego typu wypadki. Dużo częściej mamy do czynienia z gęstymi mgłami, które ograniczają widoczność, bardzo szybko zapada zmrok. W przypadku gdy piesi nie noszą specjalnych odblasków, kierowcom bardzo trudno jest zauważyć ich z większej odległości.

Funkcjonariusze policji apelują do kierowców o to, by zdjęli nieco nogę z pedału gazu oraz wykazali się większą rozwagą. Często przyczyną kolizji może okazać się niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych oraz wszechobecna "szarówka". Zmiana czasu spowodowała, że zmrok zapada wcześniej, co skutkuje utrudnieniami, zwłaszcza na nieoświetlonych odcinkach dróg.

Zgłoszenie o wypadku po godzinie 17 otrzymała miejscowa policja. W miejscowości Netta Droga doszło do tragicznego w skutkach potrącenia. Niestety młodego mężczyzny nie udało się już uratować.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca ciężarowego Volvo potrącił pieszego - mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi. W wyniku zdarzenia pieszy zginął - informował rzecznik podlaskiej policji Marcin Gawryluk, cytowany przez portal Augustowskireporter.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Wstrząsające sceny w ”Rolnik szuka żony”. Dawid załamał się i wpadł w rozpacz, nikt nie był w stanie mu pomóc

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Młody mężczyzna przechodził przez drogę na jej nieoświetlonym odcinku. Niestety, kierowca volvo zauważył go zbyt późno, co skończyło się tragicznym wypadkiem. Badaniem dokładniejszych okoliczności sprawy zajęła się policja.

30-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy, wynika z dotychczasowych ustaleń. Policja zablokowała drogę oraz wyznaczyła odpowiednie objazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. 2-letnia dziewczynka chciała zbadać bulteriera. Reakcja psa na widok strzykawki wprawia w osłupienie
  3. Marcin Najman ocenił urodę liderki Strajku Kobiet. Skandaliczna wypowiedź, wielka kompromitacja boksera (WIDEO)
  4. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  5. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  6. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  7. W kraterze na księżycu Saturna znaleziono coś bardzo dziwnego. Niezwykłe odkrycie zadziwiło świat
  8. Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedzi
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, Augustowskireporter PL

[EMBED-4]

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News