Mężczyzna jest zrozpaczony, ciągle ma sny erotyczne o teściowej. Na tym się jednak kończy, zaczyna się posuwać coraz dalej

Mężczyzna jest zrozpaczony, ciągle ma sny erotyczne o teściowej. Na tym się jednak kończy, zaczyna się posuwać coraz dalej Źródło: Unsplash/Edward Cisneros

Mężczyzna nie wie, co ze sobą zrobić. Odkąd wziął ślub z ukochaną nie potrafi sobie poradzić z pociągiem, jaki odczuwa do swojej teściowej. Czuje, że jest nie w porządku wobec swojej żony, zwłaszcza dlatego, że miał na temat starszej kobiety sny erotyczne. Internauci zastanawiają się nad rozwiązaniem problemu.

Mężczyzna zwierzył się z ogromnego problemu internautom. Teściowe w żartach to zazwyczaj brzydkie, stare kobiety, które nadmiernie dbają o swoje córki i uprzykrzają życie młodym parom. W jego przypadku jest jednak inaczej. Matka jego żony jest piękną, zadbaną kobietą, a on nie może się jej oprzeć. Napisał na forum internetowym, że miał nawet sny erotyczne z nią w roli głównej, a ostatnio sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót. 

Mężczyzna przyznaje, że pociąga go teściowa

- Zastanawiam się, czy to jest ok wobec mojej żony, która bardzo często w domu robi mi wyrzuty, że tak dokładnie przyglądam się jej matce. Po takich awanturach teściowa zyskuje na wartości, a żona wręcz przeciwnie. Miałem kilka razy sny erotyczne z teściową. Wszystko chyba przez to gadanie żony. Czy to bardzo źle z mojej strony? - Zapytał internautów zrozpaczony mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poważnym problemem - i sygnałem, że sprawy zaszły za daleko - wydaje mu się to, że jego pociąg do starszej kobiety zaczął wywoływać reakcję żony, które zamiast ostudzić jego zapał, wydają się być kolejną przeszkodą na drodze do szczęścia w ich związku. Mężczyzna twierdzi, że między nim a teściową jeszcze do niczego nie doszło - poza nieszczęsnymi snami, które bardzo męczą jego sumienie.

Internauci radzą

Internauci zalali mężczyznę falą wsparcia, ale też krytyki. Niektórzy uważają, że fantazje na temat innych osób są normalne nawet jeżeli jest się w poważnym, satysfakcjonującym związku.

- Oj, fantazje na temat osób z naszego otoczenia są normalną sprawą. Naprawdę sama kocham męża, a myślę o np. znajomym. Sęk w tym, aby na myśleniu się kończyło i nie doszło do zakochania, czy flirtów lub czegoś więcej - napisała w odpowiedzi na pytania jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Inni jednak są mniej tolerancyjni. Pojawiła się nawet komentatorka, która powiedziała, że na miejscu jego żony już dawno wyrzuciłaby go z domu. Jej zdaniem jego zachowanie jest karygodne. 

- Twoja żona i tak jest tolerancyjna. Ja bym takiego gada jak Ty już dawno wywaliła na bruk. Gdyby to chodziło o inną kobietę, to co innego, ale zdrady z moją matką nie wybaczyłabym mojemu mężowi nigdy - napisała oburzona komentatorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: wp

Następny artykuł