Najpierw chciał pobić swojego syna, później chwycił za kota. Kilkanaście razy uderzył nim o stół, a chwilę później zrobił coś jeszcze gorszego

Najpierw chciał pobić swojego syna, później chwycił za kota. Kilkanaście razy uderzył nim o stół, a chwilę później zrobił coś jeszcze gorszego Źródło: materiały policyjne

Mężczyzna nie miał litości - kiedy wpadł w amok, nic i nikt w pobliżu nie było bezpieczne. Najpierw próbował pobić własnego syna, a chwilę potem wyżywał się na bezbronnym kocie. Ku zaskoczeniu obecnych w mieszkaniu, zaczął nim z całej siły uderzać o stolik.

Mężczyzna nie potrafił się uspokoić. Wpadł w nieokreślony szał i kiedy próba pobicia nastolatka spełzła na niczym, postanowił pokazać rodzinie, że nic go nie zatrzyma. W jego ręce wpadł kot.

Mężczyzna chciał pobić nastolatka

Policjanci z Raciborza w województwie śląskim mieli pełne ręce roboty. 8 października wezwano patrol do jednego z mieszkań przy ulicy Spółdzielczej. Sąsiedzi mieli dość domowej awantury i chcieli bezpiecznie czuć się w swoich lokalach. Mężczyzna wraz z kobietą głośno się kłócili, zza drzwi dobiegały dziwne odgłosy, a spór przybierał na sile.

Jak się okazało, za całe zamieszanie miał odpowiadać 31-latek, który w mieszkaniu przebywał wraz ze swoją partnerką i jej 19-letnim synem. Czasem się kłócili, a ich spory dotąd nie były tak głośne i agresywne. 31-latek zachowywał się także napastliwie w stosunku do policjantów. Nie tylko uspokojenie domowników i pochwycenie agresora leżało w gestii funkcjonariuszy - musieli uratować też bezbronnego kota.

Policjanci poświęcili również czas na odszukanie poturbowanego zwierzęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że podczas grożenia 19-latkowi mężczyzna wiedząc, że nie dojdzie do rękoczynów, pochwycił przebywającego w mieszkaniu kota. Niewinne zwierzę zostało ofiarą agresora, który uderzył nim kilka lub kilkanaście razy z całej siły o twardy blat stołu. Potem oszołomione i zestresowane zwierzę wyrzucił przez okno - kot spadł z 2 piętra na sam dół budynku.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Na całe szczęście udało się odszukać zszokowanego i mocno poturbowanego kota, którego po odpowiednim zabezpieczeniu przewieziono natychmiast do pobliskiej lecznicy weterynaryjnej. Wiadomo, że przeżyło atak szaleńca. Z kolei mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie usłyszał już zarzuty. Prokurator na wniosek raciborskich śledczych zadecydował o dozorze policyjnym, a za dzień pełen gróźb karalnych, agresji i brutalnego znęcania się nad kotem grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler startuje z FENOMENALNYM biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorą na Alzheimera. Jej tłumaczenie szokuje
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Fakt

Następny artykuł