Mężczyzna był w szoku
.
Dominik Kwaśnik - 9 Sierpnia 2019

Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku

Mężczyzna myślał, że dobrze zna swojego psa, jednak zwierzak mocno go zaskoczył. Gdy pan zobaczył, co pies wyciągnął z wody, zrozumiał, że jego wycieczki na ryby nie będą już takie same.

Mężczyzna często wybierał się ze swoim psem na ryby. Kilka godzin relaksu na łonie natury było prawdziwą przyjemnością i zwierzaka, i jego pana. Człowiek zajmował się swoim hobby, pies buszował po okolicy, wiedziony nowymi, nieznanymi zapachami. Po wielu takich wyjściach wydawało się, że są już rutynowe. A jednak - pies to takie zwierze, które zawsze potrafią zaskoczyć.

Mężczyzna myślał, że zna swojego psa. Niespodzianka

Czasem wydaje się, że swojego psa zna się idealnie. Po zachowaniu pupila potrafimy ocenić jego potrzeby. Małe odstępstwo w rutynowych psich działaniach może wręcz budzić niepokój - gdy zawsze przychodzi rano i szczekaniem prosi o spacer, a nagle tego nie zrobi czujemy, że coś może być nie tak.

Nowotwór przyszedł jej do głowyByła święcie przekonana, że to nowotwór. Dopiero po czasie przypomniała sobie, co zrobiła 15 lat wcześniejCzytaj dalej

Jednak każdy pies potrafi zaskoczyć, nawet po wielu latach. Mężczyzna, który poszedł na ryby, jest tego przykładem. Spodziewał się kolejnej rutynowej wycieczki, ale jego zwierzak mocno zaskoczył. Być może chciał zaimponować panu, albo mocno zaintrygował się jakimś zapachem, bo niespodziewanie pognał do wody i wyciągnął coś z niej. Gdy zadowolony przyniósł swoją zdobycz panu, ten mocno się zdziwił. Zrozumiał, że jego wyjścia na ryby mogą już nie być takie same.

Pies wyręczył pana. Wielka zdobycz zwierzaka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór10 zaskakujących faktów o stosunkach seksualnych. O numerze 9 na pewno nie wiedziałeś!Czytaj dalej

Mężczyzna nawet nie zdążył rozłożyć swojego wędkarskiego ekwipunku, a zwierzak zastąpił jego wędki, pognał do wody i wyciągnął z niej wielką rybę. Po co właściciel miałby dalej się męczyć z rybołówstwem, skoro ma tak zdolnego zwierzaka? Może uda się go wytresować, rzucić krótką komendę, a pies przynosiłby mu kolejne zdobycze. To ciekawe, zważywszy, że wiele psów ciężko nauczyć aportowania, a same z siebie potrafią ochoczo przynieść właścicielom najróżniejsze ciekawe znaleziska.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Ten pies złowił niezłą sztukę. Na pewno ma się czym chwalić. Prawdopodobnie nie poszłoby mu lepiej, nawet gdyby miał do wykorzystania wędkę i najlepsze przynęty. Znawcy psów tłumaczą, że dla psa największą nagrodą przy aportowaniu jest samo złapanie aportu, lecz temu psiakowi na pewno należy się dodatkowy smakołyk.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Źródło: Screen/ Newsner

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Jarosław KaczyńskiJaką emeryturę będzie miał Kaczyński? Świadczenia polityków przyprawiają o zawrót głowyCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News