Tragiczna śmierć, miał tylko 30 lat. Uwielbiany zawodnik tysięcy kibiców znaleziony martwy przed swoim domem

Tragiczna śmierć, miał tylko 30 lat. Uwielbiany zawodnik tysięcy kibiców znaleziony martwy przed swoim domem Źródło: unsplash.com Andres F. Uran

30-letni mężczyzna znaleziony martwy przed własnym domem. Był ikoną w świecie sportu, podziwiały go tysiące kibiców.

Mężczyzna, o którego śmierci poinformowały media, miał tylko 30 lat, wiele planów i marzeń. Spełniał się w tym, co kochał najbardziej i nikt nie był w stanie przewidzieć, że odejdzie tak szybko, a co gorsza, w tak tragicznych okolicznościach. Doniesienia wstrząsnęły fanami sportu, a przede wszystkim jego bliskimi. Był kochającym mężem oraz ojcem, teraz w sercach jego krewnych został tylko żal. 

30-letni mężczyzna znaleziony martwy przed własnym domem. Był uwielbianym zawodnikiem tysięcy 

Jak podaje portal Sport.pl, powołując się na doniesienia zagranicznych mediów, nie żyje ceniony zawodnik MMA Isaiah Chapman. Miał jedynie 30 lat, a z informacji wynika, że jego ciało znaleziono przed domem, gdzie miało dojść do strzelaniny. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że zawodnik zginął od ran postrzałowych. Początkowo informowano jedynie o zwłokach 30-letniego mężczyzny nie potwierdzając, że należały one do Isaiaha. Nieco później jednak śmierć zawodnika potwierdził znany dziennikarz David McKinney. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mam okropne wiadomości. Dowiedziałem się, że zawodnik Bellator Isaiah Chapman został zastrzelony przed swoim domem w Akron w stanie Ohio - napisał na swoim Twitterze David McKinney wywołując ogromne zamieszanie wśród internautów. Wielu liczyło, że informacje jeszcze okażą się nieprawdziwe. Niestety, tak się nie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

Miejscowa policja potwierdza, że doszło do strzelaniny, jednak nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Przypominamy, że Chapman walczył w MMA od 2012 roku od samego początku odnosząc niebywałe sukcesy i zapisując się na kartach historii tego sportu. W 2019 roku został mistrzem organizacji Honor Fighting Championship. Jego śmierć wstrząsnęła kibicami Mieszanych Sztuk Walki. Isaiah osierocił trójkę dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News