Porażające zatrzymanie, kierowca miał 39 ciał w aucie. Niewiarygodne, do czego posunął się dla pieniędzy

Porażające zatrzymanie, kierowca miał 39 ciał w aucie. Niewiarygodne, do czego posunął się dla pieniędzy Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Mężczyzna został zatrzymany, okazało się, że przewoził 39 ciał. Nikt nie dawał oznak życia, wszyscy byli martwi. Szczegóły sprawy mrożą krew w żyłach.

Mężczyzna nie miał zamiaru przyznać się do zabójstwa. Policjanci długo pracowali nad tym, by dokładnie opowiedział o tym, co się stało. Okazało się, że w sprawę zamieszanych było kilka osób.

Mężczyzna przewoził w kontenerze 39 ciał

Na terenie parku przemysłowego w Grays w hrabstwie Essex w Wielkiej Brytanii, służby odnalazły kontener chłodniczy, w którym znajdowało się 39 ciał - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ciężarówkę z kontenerem prowadził Maurice Robinson, pochodzący z Irlandii Północnej. Natychmiast został zatrzymany w celu wyjaśnień. 31 ciał mężczyzn, w tym 2 15-letnich chłopców oraz 8 kobiet nie wzięło się znikąd.

Wszystko działo się w nocy z 22 na 23 października ubiegłego roku. Dopiero teraz śledczy rzucili nowe światło na sprawę. Wyszło na jaw wiele niepokojących informacji. Wiadomo, że wszyscy zmarli znalezieni w kontenerze byli imigrantami pochodzenia wietnamskiego. Zanim chłodnia została wstawiona na ciężarówkę, wcześniej przypłynęła promem prosto z Belgii. Dopiero w marcu wyjawiono, jak umierali "pasażerowie".

W sprawę zamieszane są jeszcze 4 kolejne osoby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak nietrudno się domyślić, wszyscy zmarli z powodu wychłodzenia lub z powodu niedoboru tlenu, niektórzy w wyniku połączenia tych dwóch zabójczych okoliczności. Tuż po zatrzymaniu 25-letni kierowca ciężarówki przyznał się do pomocy w organizacji imigracji, zdradził też, że przyjął pieniądze, które mogły pochodzić z przestępstwa. Nie przyznał się jednak do nieumyślnego zabójstwa. Musiało minąć kilka długich miesięcy, by zmienił zdanie - 8 kwietnia przyznał się do tych zarzutów.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości
2. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało

Nie tylko on jest oskarżony w sprawie. Gheorge Nica o podwójnym obywatelstwie - rumuńskim i brytyjskim - nie ma zamiaru przyznać się ani do nieumyślnego zabójstwa, ani do pomagania w imigracji. Oskarżono też  mieszkańca Irlandii Północnej oraz dwóch Rumunów mieszkających na co dzień w Wielkiej Brytanii. Cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące pomocy w nielegalnej imigracji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Radosław Majdan spodziewa się potomka. Zdjęcie pary czekającej na poród poruszyło wszystkich (FOTO)
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News