Poszedł do ogródka wykopać słupek. Kolejne ruchy łopatą odsłoniły niebywałe znalezisko, mężczyzna stanął jak wryty

Poszedł do ogródka wykopać słupek. Kolejne ruchy łopatą odsłoniły niebywałe znalezisko, mężczyzna stanął jak wryty Źródło: facebook/Nadleśnictwo Elbląg, Lasy Państwowe

Mężczyzna wyszedł do ogródka, by wykopać słupek, który był już niepotrzebny. Kiedy zaczął kopać okazało się, że pod powierzchnią ziemi kryje się niebywałe zjawisko. To co zobaczył sprawiło, że staną jak wryty.

Mężczyzna nie wiedział, że zwykła praca z łopatą w ogródku może przynieść tak wielkie zaskoczenie Gdyby wiedział, co znajduje się w ziemi, już wcześniej zabrałby się za pracę. Ten dzień zmienił jego życie. 

Mężczyzna zaczął kopać w ogródku, okazało się, że skrywa on wielką tajemnicę 

Wydarzenie miało miejsce pod koniec listopada zeszłego roku, ale informacje o znalezisku dopiero teraz zostały ujawnione. Mężczyzna jest pracownikiem nadleśnictwa, który pewnego dnia chciał wykopać słupek ze swojego ogrodu. 

- W lasach nadleśnictwa, szczególnie na obszarze Mierzei Wiślanej, często znajdujemy takie rzeczy albo znajdują je ludzie i zgłaszają się do nas. Ale rzadko są to znaleziska na taką skalę - przekazał rzecznik prasowy Nadleśnictwa Elbląg, Jan Piotrowski. 

Do sieci trafił także zdjęcia imponującego znaleziska. Nie można uwierzyć, że do tej pory nikt wcześniej nie odnalazł skarbu, który skrywała ziemia w Kątach Rybackich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odnalazł imponujące znalezisko 

- Leśniczy usłyszał groźnie brzmiący metaliczny odgłos. Gdy delikatnie odgarnął ziemię, okazało się, że to coś większego niż zwykły nabój. Tego dnia słupka nie wkopał. Za to niedługo po zgłoszeniu niebezpiecznego znaleziska, w ogródku pojawił się patrol saperski - informuje Nadleśnictwo Elbląskie. 

Kiedy prawda o znalezisku wyszła na jaw, mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co spoczywało w jego ogródku przez tyle lat. Chociaż dołka nie wykopał, zrobił coś o wiele ważniejszego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w ośrodku turystycznym, zarażone dziecko. Miasteczko robi wszystko, by uniknąć paniki
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Mężczyzna znalazł w swoim ogródku pociski granatnika oraz pociski moździerzowe, a także taśmy nabojowe. Najprawdopodobniej zostały one zakopane w czasach II wojny światowej. Kiedy mężczyzna odkrył, co znajduje się w jego ogródku, natychmiast powiadomił patrol saperski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News