Zbrodnia wstrząsnęła wszystkimi mieszkańcami. Mężczyzna spadł wypchnięty z okna, do szyi miał przywiązany telewizor

Zbrodnia wstrząsnęła wszystkimi mieszkańcami. Mężczyzna spadł wypchnięty z okna, do szyi miał przywiązany telewizor Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Mężczyzna został wypchnięty z okna z telewizorem przywiązanym do szyi. Kulisy tej zaskakującej i niecodziennej zbrodni wstrząsnęły wszystkimi mieszkańcami.

Mężczyzna został wypchnięty z okna - była to zbrodnia, która wstrząsnęła całą lokalną społecznością. Chodzi o sposób, w jaki doszło do tragedii. Sprawca przywiązał bowiem swojej ofierze telewizor do szyi. Kulisy tej tragedii zaskakują. 

Mężczyzna zamordowany przez kolegę 

Mężczyzna zmarł po upadku z 3. piętra pokoju hotelowego w Słupsku. 45-letni Jacek B. został brutalnie wypchnięty przez swojego kolegę od kieliszka. Podczas wspólnej imprezy między mężczyznami doszło do głośnej awantury. 

Zdarzenie miało miejsce 23 listopada 2018 roku. Prokuratura bada kulisy tej tragedii. Najbardziej zastanawiające jest bowiem to, że ofiara w momencie wypadku miała do szyi przywiązany telewizor kineskopowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Romantyczny motyw zbrodni 

Kłótnia między mężczyznami wywiązała się podczas pijackiej libacji zorganizowanej na terenie hotelu przy ulicy Poznańskiej w Słupsku. Piotr O. najpierw brutalnie pobił swojego kolegę Jacka B., później dopuścił się kolejnych, szokujących czynów. Postanowił przywiązać do szyi swojej ofiary kablem telewizor kineskopowy, a później wypchnąć ją z okna na trzecim piętrze. 

- W wyniku doznanych przez Jacka B. wielonarządowych wewnętrznych obrażeń ciała, w szczególności złamań kręgosłupa oraz złamania mostu klatki piersiowej i żeber mężczyzna zmarł następnego dnia po zdarzeniu w słupskim szpitalu - opisał finał awantury Paweł Wnuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda hitów emitowanych na TVN i Polsacie walczy z nieuleczalną chorobą. Jest coraz gorzej
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Okazuje się, że głównym motywem tej zbrodni najprawdopodobniej była rywalizacja o względy kobiety. Po zamordowaniu swojego kolegi 42-latek ukradł jeszcze samochód i odbył pijacki rajd ulicami miasta. Gdy został schwytany, nie przyznał się do żadnego z zarzutów związanych z wydarzeniami, które miały miejsce w hotelu. Prokuratura zajmuje się obecnie ustalaniem kulisów tej sprawy. Sprawca od listopada przebywa w tymczasowym areszcie. Za zbrodnię grozi mu nawet dożywocie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2.  Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł