Niezniszczalny 29-latek w ciągu jednego dnia wziął udział w czterech incydentach drogowych. Dwa razy rozbił się na drzewie

Niezniszczalny 29-latek w ciągu jednego dnia wziął udział w czterech incydentach drogowych. Dwa razy rozbił się na drzewie Źródło: materiały policyjne

Mężczyzna został nazwany "niezniszczalnym" przez mazowieckich policjantów po tym, jak w ciągu jednego dnia dwukrotnie rozbił się na drzewie . To nie wszystkie jego wykroczenia, ale to, co zrobił na końcu, zamurowało wszystkich.

Mężczyzna, który pod wpływem alkoholu rozbijał się po województwie mazowieckim, został w końcu zatrzymany przez policję w dość niekomfortowych dla niego okolicznościach. Jednak przez to, jakie zagrożenie stwarzał na drogach, może długo posiedzieć w areszcie.

Mężczyzna chciał podobno ominąć dzikie zwierzę

Już w niedzielę rano, 6 października, policjanci z Raciąża mieli pełne ręce roboty. Zostali skierowani do Krajkowa, gdzie na drodze krajowej dachował dostawczy Opel. 29-letni kierowca twierdził, że dzikie zwierzę wybiegło mu przed maskę. Próbował uniknąć zderzenia, na skutek czego wmanewrował się w barierkę i przekoziołkował. Z wypadku wyszedł cało, a mundurowi puścili go wolno.

Po raz drugi 29-latek spotkał się z policjantami, kiedy około 20:00 kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec gminy Baboszewo nie potrafił jechać w linii prostej, co zaniepokoiło patrol drogówki. Okazało się, że mężczyzna miał 0,5 promila alkoholu we krwi. Jego pojazd został zabrany na policyjny parking, a on sam odesłany do domu.

Trafił do szpitala, a po wyjściu z placówki znowu tam trafił

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie zagrzał długo miejsca w zaciszu swoich czterech ścian, bowiem tuż przed północą doszło do kolejnego wypadku z jego udziałem. "Niezniszczalny" wsiadł za kierownicę Vana i w Śródborzu uderzył w drzewo. Inni kierowcy powiadomili patrol, bo nie wyglądało to zbyt dobrze. 29-latek miał nagle stracić panowanie nad pojazdem, zjechać na lewą stronę drogi, potem do rowu i uderzyć z dużą mocą w drzewo. Mężczyzna wraz z pasażerem trafili do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Tak jak poprzednio, 29-latek długo nie przebywał na izbie przyjęć. Krótko przed 4:00 w Płońsku na ulicy Młodzieżowej zaalarmowano policję oraz pogotowie, ponieważ mężczyzna wpadł pod nadjeżdżające auto dostawcze. Tłumaczył policjantom, że chciał tylko przebiec na drugą stronę ulicy, ale nie zauważył samochodu. Został ponownie zabrany do szpitala. Teraz toczą się wobec niego aż 4 postępowania, w tym zarzut za kierowanie pod wpływem alkoholu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł